“Buďte nejen krásná, ale i zdravá”, přesně v tomto duchu se opět ponese jarní INTERBEAUTY PRAGUE 2012. O návštěvníky budou 30. až 31. 3. 2012 pečovat v historickém Průmyslovém paláci v Holešovicích ty největší lékařské kapacity v zemi.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

“Buďte nejen krásná, ale i zdravá”, přesně v tomto duchu se opět ponese jarní INTERBEAUTY PRAGUE 2012. O návštěvníky budou 30. až 31. 3. 2012 pečovat v historickém Průmyslovém paláci v Holešovicích ty největší lékařské kapacity v zemi. Veletrh jako jediný v ČR nabídne oblíbený Stan proti melanomu i bezplatné vyšetřování prsou ultrazvukem či vlasovou poradnu kliniky Královské Vinohrady.

Nejvýznamnější odborný kosmetický veletrh v České republice představí nejen moderní trendy a postupy.

Nejvýznamnější odborný kosmetický veletrh v České republice představí nejen moderní trendy a postupy.

Profesionálové k vašim službám

Veletrh samozřejmě nabídne také celou škálu kvalitních zkrášlovacích procedur jako například kryolipolýzu, kavitaci, samoopalovací nástřik, prodlužování řas, omlazování pleti, profesionální líčení i česání, nejnovější druhy manikúry, pedikúry a moderní depilace, tetování, permanentní make-up, zdobení nehtů či proštíhlení těla moderními přístroji. Zdarma vám také odborníci provedou měření složení těla na přístroji Bodystat, který znáte z pořadu “Jste to, co jíte”.

Atraktivní soutěže

Těšte se ovšem také na prestižní soutěže! Již v pátek 30. 3. odstartuje Česká NailArt Trophy 2012 s postupem na světovou soutěž do Mnichova spolu s MČR kosmetických škol Junior Nail Art Cup 2012. Soutěžní téma na rok 2012 pro zdobení nehtů je “Dáma z obrazu Alfonse Muchy – secese”. Na stejné “muchovské téma” proběhne v sobotu 31. 3. i IX. otevřené Mistrovství ČR v malování na tělo Body Art ve spolupráci s Tasha Cosmetics. Nenechte si ujít také 2. Mistrovství ČR v pedikúře Profi Pedicure Cup 2012 nebo Stamping Nail Art 2012 – celostátní soutěž ve zdobení nehtů razítkovací metodou Konad (ve spolupráci s Face4You). Vystavovatelé se utkají o prestižní Zlatý pohár veletrhu. Rozhodně doporučujeme přijít i s dětmi. Zdarma je tady mohou kadeřníci ostříhat, ale hlavně se budou moci vyblbnout v dětském koutku, zatímco Vy se necháte hýčkat. Jedno je tedy jisté. Z INTERBEAUTY PRAGUE odejdete krásnější a spokojenější.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář