Ve velkém semifinále vybrala hvězdná porota 10 krásných finalistek, které se již 30. října 2013 poperou v pražském klubu Mecca o titul Miss Face 2013. Jaká z nich je tvoje favoritka?

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Finále soutěže Miss Face 2013

Od castingu k vítězství

Od května do září se v nákupních centrech a hudebních klubech konaly castingy, do kterých se celkem přihlásilo přes 100 dívek z celé České republiky. Většinu castingů moderovala Kateřina Kristelová, která se může pochlubit nejen novým poprsím, ale také skvěle šlapajícím vztahem s Kazmou. Váženými členkami poroty byly kromě jiných modelka Eliška Bučková a Karolína Krezlová, konkrétně Karolína nejednou mile překvapile hudebním vystoupením a dokázala, že vedle modelingu zvládá skvěle i zpěv.

Boj v semifinále

Na konci září se v pražském obchodním centru Galerie Harfa uskutečnilo velké semifinále s bohatým doprovodným programem, který byl zakončen módní přehlídkou deseti postupujících krasavic v čele s ředitelkou celé soutěže Taťánou Makarenko.

Jakých 10 nejkrásnějších dívek je ve finále Miss Face 2013?

Kdo se popere o titul?

Všechny finalistky se už nyní těší na finále celého ročníku. To se koná již 30. října v pražském klubu Mecca. Veškeré informace najdeš na oficiálním webu www.missface.cz

Finalistky Miss Face 2013

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář