Prakticky už začíná léto a ty si určitě říkáš co s vlasy? Ve 30 stupňových vedrech se ti vlasy potí, sluníčko ti je vyšisuje, lámou se ti a tvé vlasy nemají barvu, jakou by sis představovala. Co s tím vším udělat a i v letních měsících být pořádně šik? Neváhej a podívej se na moje tipy.

avatar

Lucie Šubrtová

Prakticky už začíná léto a ty si určitě říkáš co s vlasy? Ve 30 stupňových vedrech se ti vlasy potí, sluníčko ti je vyšisuje, lámou se ti a tvé vlasy nemají barvu, jakou by sis představovala. Co s tím vším udělat a i v letních měsících být pořádně šik? Neváhej a podívej se na moje tipy. Léto 2011 patří divokým vlasovým kreacím a byla by škoda zůstat pozadu, když je všude kolem takové množství zajímavé inspirace.

Léto je prakticky tady a naše vlasy začínají trpět. Přizpůsob svůj účes a podtrhni svůj atraktivní vzhled stylově.

Léto je prakticky tady a naše vlasy začínají trpět. Přizpůsob svůj účes a podtrhni svůj atraktivní vzhled stylově.

Přelivy

Nejen u modních trendů vládnou barvy, ale tentokrát to má velký význam u vlasů. Máš-li odvahu, jdi do zrzavé a pokud chceš být více u země zvol platinu. Že ti to nebude slušet? Nejdříve se samozřejmě poraď se svou kadeřnicí. Ta bude vědět nejlépe, jaká barva ti sluší.

Melíry

Známe je, avšak každý se hrne jen do hnědých či blond melírů. Proč? Lidé se bojí vystoupit z davu a myslím si, že nějaký barevný melírek nikomu neublíží. Velká výhoda je v tom, že pokud si uděláš “zrz” melír, budeš třeba vypadat lépe, než kdyby jsi měla přeliv v této barvě. Zkus třeba zelenou, tyrkysovou, červenou a nebo růžovou, je to jenom melír.

Účesy pro rok 2011

Účesů je více než dost a myslím si, že určitě najdeš nějakou inspiraci. Hrozně se mi zalíbili ty rádoby extravagantní účesy a barvy. Ale já tentokrát zůstanu jen u růžového, oranžového a platinového melíru. Snad se ti video bude líbit a najdeš v něm sama sebe.

Rihanna

Krásná, talentovaná, pečující o sebe. Tato dáma s krásným hlasem si také zakládá na svých vlasech a uznej, že vždycky vypadala šmrncovně. Na Rihanně se mi hlavně líbí to, že se umí k danému účesu i dobře obléknout. Ke krátkým vlasům zvolila oblečení, které jí zvýraznilo přednosti. Čím mi ale vyrazila dech bylo to, když šla do tmavě růžové. Panejo! Ničeho se nebojí a já smekám. Nejen, že jí to sluší, ale oslovila spoustu dívek, které se obravili podle ní. Musím uznat, že jí to moc sluší a vlasy bych takto nechala. Skvěle vystoupila z davu!

Jak o vlasy pečovat?

Slunečné dny jsou tu od toho, aby ti dodaly potřebný vitamin D, díky němu budeš mít pevnější nehty a vlasy, ale nesmíš to přehánět. Velkým pomocnínek je vlasový zábalový krém Gestil – Wonder, se kterým jsem absolutně spokojená. Ošetří do hloubky poškozené vlasy a používá se 2krát týdnně. Obsahuje výtažky z býčích žláz. I když nevoní po fialkách, je skvělý a učinný. Vřele doporučuji. Pokud si žehlíš či kulmuješ vlasy, bylo by dobré používat olejíčky. Není to žádná zbytečnost. Vlasy se ti nezelektrizují, po vyžehlení budou hebké tolik se ti nespálí. Můžeš se kouknout po značce L´oeral, není to zrovna nejlevnější záležitost, ale stojí za to! Doufám, že tě tento článek inspiroval a a půjdeš do barev na maximum!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář