Sleduješ módní trendy, připravuješ se na další sezónu a moc dobře víš, že doplňky mají šanci zachránit, ale i dokonale zkazit celý outfit. I tak se ale vsadím, že na jeden specifický doplněk určitě zapomínáš!

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Jaký módní doplněk na rozdíl od modelek úplně zanedbáváme?

Doplněk, který nechceš zapomenout doma

Jsem moc ráda, že už drtivá většina žen hlídá, jaké doplňky nosí. Z ulic již skoro úplně vymizely nevzhledné korálky, gumové náramky s nápisy a neforemné tašky s velkými logy. Modelky, módní blogerky a editorialy předních magazínů nás naučily vybírat originální bižuterii, sladit kabelku s obuví a čas od času vsadit i na nějaký ten šátek. I přes to všechno existuje kategorie módních doplňků, kterou mnoho z nás neprávem přehlíží. Jde o dámské peněženky! Nosíme je neustále při sobě, ukazujeme je venku a i tak vůbec nepřemýšlíme nad investicí buď do kvalitní kožené peněženky, nebo v lepším případě rovnou do několika, které by ladily s aktuálním stylem od každodenního nošení po romantické rande.

Nehraješ přeci ve filmu Vrchní, prchni!

Vždy, když vidím někde na nákupech ženu s mega tlustou kasírkou, musím kroutit hlavou. Velké peněženky a hromadu přihrádek bych nechala číšníkům. Je hloupost nosit s sebou hromadu kartiček, účtenek a fotek. Zkus i ty sama protřídit, co nosíš v peněžence a co potřebuješ. Zjistíš, že třetinu můžeš zahodit, třetinu nahrát do chytrého mobilu (třeba slevové karty) a poslední třetinu doopravdy potřebuješ. Pokud máš navíc doklady a karty na jednom místě, docela riskuješ. Trendy směřují k tenčím, nicméně stále praktickým peněženkám. Ty musí navíc dobře vypadat a zcela upřímně je nejlepší, pokud jsou vyrobeny z kvalitní kůže. Níže jsem vybrala tři žhavé kandidátky z e-shopu inPeněženky.cz, který se specializuje právě na kožené a luxusní peněženky pro dámy.

Luxus, který ti peněženku nevyprázdní

Jako první musím zmínit pařížskou krasavici od Pierre Cardin. Červená kůže upoutá pozornost a množství úložného prostoru rozhodně potěší. Jemný design zdobí několik kovových prvků.

Piere Cardin

Letošní sezónu není nutné mít strach z výrazných barev. Důkazem je tato žlutá peněženka, která vždy rozzáří tvůj den a nabídne ti rovnou několik praktických přihrádek. Vhodná na každodenní nošení.

Výběr musím uzavřít velmi elegantním kouskem od Emporio Valentini. Velmi nadčasový design, kvalitní materiály i prošívání a v neposlední řadě také rozumná cena. Černá barva je klasika, která však v tomto případě působí velmi luxusně.

Přestaneš zanedbávat peněženku?

I peníze, drobné a nějaké ty kartičky si přeci zaslouží styl. Styl, který bude moderní a kvalitní. Podívej se na dámské peněženky a sama uvidíš, že můžeš vybírat z opravdu dlouhého zástupu designově zajímavých peněženek. Ty jsou vhodné i jako dárek, takže pokud netušíš, čím obdarovat milovanou osobu k narozeninám, svátku, nebo jen tak, zapřemýšlej nad peněženkou. Kvalitní pánská peněženka žádného muže nezklame a zrovna u tohoto doplňku není těžké trefit se do vkusu.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář