Motivy ovládající letošní sezónu v případě dámského oblečení má většina z nás pod palcem, tak co taková menší exkurze do světa outfitů pro naše drsnější polovičky?

Se špetkou exhibicionismu

Jedna barva a výstřih do véčka, tak přesně to ovládlo pánské šatníky minulý rok. Teď je tady ale čas na změnu a pánská trička prochází výraznou proměnou. Klasické barvy nahrazují výrazné neonovky doplněné o designové výšivky, které na sebe strhnou pozornost. A střih? První housle hrají polo trička s límečkem – kombinace sportovní elegance zkrátka sedí stylu dnešního moderního muže. V neposlední řadě navíc dokáže skvěle zvýraznit ramena, což rozhodně není k zahození.

Pánská trička

Košile je pojem

Zapomeň na kostičkované vzory košil, které mají na věšáku maximálně tak profesoři. Čerstvé trendy hovoří jasně, základem je dokonalá slim fazóna a neošizený materiál. Pánské košile mohou být stejně jako trička s nepřehlédnutelnou výšivkou, ostatně vždyť právě výrazná košile je skvělým outfitem na párty. Hitem je také barevné lemování kolem rukávu. Správná kombinace barev je pak už jen záležitostí vkusu toho, kdo bude košili nosit.

Pánské košile

Za letními radovánkami stylově

Během letních měsíců je hloupost nosit dlouhé kalhoty, ale muži mají smůlu v tom, že na sebe jen tak nenavléknou krátké šortečky, nebo třeba rovnou sukni. Při pohledu na pánské kraťasy je to ale určitě mrzet nemusí. Opotřebovaný vzhled mixnutý s kvalitní džínovinou je na výslunní už nějaký ten pátek. Letošní sezóna přidává originální prošívání a vzory na ohnutých lemech nohavic.

Pánské šortky

Jak to tedy vlastně je?

Asi není velkým překvapením, že v některých ohledech kopíruje pánská móda prvky z ženského šatníku. Mezi takové kopírky jednoznačně patří barvy, kdy se sympatie od pastelových zbarvení přesunuly k výrazným tónům. Unikátní jsou však sportovní výšivky a další možné aplikace vylepšené o vzory. No, popravdě je pánům docela co závidět.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář