Pomalu se blíží léto a s ním kromě opalování a koupání také jeden velký stres-výběr plavek. Na internetu se můžeme kochat stovkami krásných zahraničních modelů, které jsou pro nás však těžko dostupné.

avatar

TD

Pomalu se blíží léto a s ním kromě opalování a koupání také jeden velký stres-výběr plavek. Na internetu se můžeme kochat stovkami krásných zahraničních modelů, které jsou pro nás však těžko dostupné. Proč se tedy neobrátit ne výrobce, který patří v Čechách mezi špičku? Plavky Litex se rozhodně nemají za co stydět, svou rozmanitostí střihů a vzorů se hravě vyrovnají zahraniční konkurenci! Navíc jsou bohatě zastoupeny ve většině českých obchodů, takže si rozhodně lehce vybereš.

Jaké plavky Litex teď letí?

Jaké plavky Litex teď letí?

Proč zvolit plavky Litex?

Jelikož se jedná o dobře zavedenou českou firmu, nemusíš se bát, že by sis mohla koupit nekvalitní zboží. Firma Litex u nás působí už od roku 1991 a stále rozšiřuje svůj sortiment. Kromě plavek se Litex věnuje také sportovnímu oblečení a funkčnímu prádlu. Plavky Litex se vyrábí výhradně ze značkových italských, francouzských a španělských materiálů, což je zárukou kvality. Zboží můžeš koupit buď v kamenné prodejně v Litomyšli, v mnoha obchodech se sportovním oblečením nebo v originálním e-shopu, kde navíc automaticky dostaneš pětiprocentní slevu na nákup. Navíc firma nabízí zaslání tištěného katalogu zdarma, takže můžeš plavky Litex vybírat přímo z pohodlí domova!

Co plavky Litex nabízí?

Velkou výhodou, která plavky Litex vyvyšuje nad ostatní výrobce, je možnost mnoha kombinací jednotlivých modelů. Pokud si vybereš barevnou kombinaci a styl plavek, které se ti líbí, v jedné kolekci se ti nabízí hned několik variant střihů. Tak můžeš plavky přizpůsobit přesně tvé postavě a potřebám. Preferuješ spíš vyšší pas a podprsenku s košíčky? Žádný problém, stačí kliknout! Plavky Litex se prodávají po kusech, takže když ti jedna část nevyhovuje, můžeš ji bez problémů vyměnit za jinou. Právě tato možnost u většiny plavek s fixními kombinacemi velice chybí, takže ji dozajista oceníš.
Plavky Litex nezapomínají na žádnou skupinu svých zákaznic, proto nabízí kromě klasických dámských plavek mnoha druhů také sportovní plavky, které jsou speciálně upravené pro vášnivé plavkyně. Jelikož Litex vyrábí také sportovní oblečení, nebo například dresy na kolo, nemusíš se obávat, že by firmě chyběly zkušenosti. Sportovní plavky Litex také nepostrádají bohatý výběr barev a stylů, což mnoha milovnicím módy často chybí.

Jaké plavky Litex teď letí?

V nové kolekci pro rok 2010 se plavky Litex objevují hlavně v etno barvách, občas se na nich zalesknou i korálky. Nestárnoucí klasikou jsou různobarevné květinové vzory a geometrické obrazce. Jednobarevné plavky schovej do skříně, teď přišla chvíle pro veselé barvy a kombinace! Jediné, co se připouští je rafinovaný proužek, nebo jemný vzorek plavek.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Fifinka

    Tak to mě Zuzko docela překvapilo, ptž jsem jedny Litex plavky měla a pohoda. Nová kolekce se mi ale moc nelíbí, takže se stejnak musím porozhlídnout jinde.

  • Zuzanka

    Od Litexu bych si plavky už v životě nekoupila… už jsem měla dvoje a oboje děsné šmejdy, za rok je vytáhnete ze skříně a styřelé gumičky se vám rozsypou v rukách… I obyč plavkami z Tesca mám lepší zkušernosti!!