Vánoce a konec roku se pojí s rodinnými oslavami, pracovními a školními večírky, divokými party a plesy. Chceš letos zazářit a stát se středem pozornosti? Ukaž všem, že tvůj rok 2013 stál zato a oblékni se do nádherných šatů dle nejnovějších trendů.

Jaké oblečení na vánoční a silvestrovské večírky?

Do školy a do práce zvol elegantní klasiku

Možná tě čeká předvánoční večírek organizovaný vaší školou. Třeba chodíš na brigádu a šéf tě pozval na jejich večerní vánoční akci. Všude na 100 % zazáříš, pokud si dokážeš vybrat ty správné společenské šaty. Teď jde jen o to zvolit si správný střih a vhodnou délku.

Určitě perfektně budou vypadat stylové šaty s našitými flitry, například v růžovém odstínu. Pokud nevíš, jak moc velký odvaz taková party bude, vyber si šaty s rukávem. Sáhnout můžeš klidně i po kratší délce – pokud na ni máš postavu. Dokonalá budeš taky v malých černých nebo fialových šatech (právě fialová je barvou letošních Vánoc).

Dámské společenské šaty

Akce v rodinném duchu

Jestliže plánuješ Vánoce a konec roku slavit se svou rodinou, vyber si dámské šaty, které žádnou babičku nepohorší. Skvěle vypadají barvy jako černá, hnědá nebo béžová zvýrazněné kontrastními prvky. Perfektně sednou tvarované šaty v dlouhém střihu i šaty těsně nad kolena. V černé barvě rozhodně nemusíš vypadat jako můra. Rozzáři ji zajímavými šperky a střevíčky. Pokud jsou u vás slavnostní akce trošku neformální, neváhej sáhnout i po výraznějších barvách, ale opět v jednoduchém střihu. Co třeba červené šaty?

Červené elegantní šaty

Velkolepá novoroční party

Chystáš se s přáteli na oslavu nového roku? Pak máš jedinečnou příležitost se odvázat. Krajkovým šatům ještě rozhodně neodzvonilo. Šaty s hlubokým výstřihem nebo naopak s rolákem, který dodá plnosti každému poprsí, určitě zaujmou i tvůj nový objev. Neboj se barevně odvázat. Slavnostně vypadá modrá, červená, černá i třeba žlutá barva.

Krajkové šaty

Na ples za princeznu

Je jedno, jestli se chystáš na vánoční, studentský nebo třeba jen hasičský ples, na konci roku si i ty zasloužíš být princeznou. Na bílém sněhu vyniknou dámské šaty v kterémkoliv pastelovém i výrazném odstínu. Zvol variantu v korzetovém střihu a s áčkovou sukní. Satén a tyl dodá šatům na objemu a ty v nich budeš vypadat opravdu slavnostně.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Koule

    Záleží, kde se večírek pořádá. Jinak se oblečete do menšího klubu jinak do galerie a ještě jinak nafiremní večírek v elegantní restauraci. Taky záleží jaké vztahy máte ve firmě. Obecně ale platí, že lepší je vybírat střídmé ne moc výstřední oblečení.