Tentokrát nebudu psát o sukních, pastelových barvách nebo o floral potiscích. Přemýšlíš stejně jako já často o doplňcích? Tak v tom případě máš cit pro detail a to je dobře, protože tvůj outfit vždy vypadá skvostně. Náušnice tě doprovází celý život. A jaké náušnice ti zdokonalí tvá ouška?
Barviček a hravých tvarů se neboj.

avatar

Lucie Šubrtová

Tentokrát nebudu psát o sukních, pastelových barvách nebo o floral potiscích. Přemýšlíš stejně jako já často o doplňcích? Tak v tom případě máš cit pro detail a to je dobře, protože tvůj outfit vždy vypadá skvostně. Náušnice tě doprovází celý život. A jaké náušnice ti zdokonalí tvá ouška?

Barviček a hravých tvarů se neboj. Tvůj outfit dokonale oživí a nuda šatníku je pryč. (zdroj: DESIGN + CONQUER, Vive Magazine)

Barviček a hravých tvarů se neboj. Tvůj outfit oživí a nuda šatníku je pryč. (zdroj: DESIGN + CONQUER, Vive Magazine)

Jaké zvolit náušnice?

Náušnice se nosí už od minulosti do nynější doby. Dříve se jim říkalo záušnice. Dokáží odpoutat pozornost od nedokonalostí obličeje, ale umí i náš obličej rozzářit, ať už ve dne, nebo na večírku. Existuje mnoho náušnic, které nás dokáží oslnit na první pohled a nepohrdneme jimi. Ať už jde o maličké či velmi výrazné náušničky, každá z nás si umí vybrat. Záleží na vkusu. I obyčejný outfit může vypadat k světu, stačí jen zvolit správné náušnice.

Extravagantní

Chceš zvýraznit své já? Určitě sáhni po obrovských extravagantních náušnicích, které se hodí pro dámy s rozevlátou hřívou a zdravím sebevědomím. Hodí se jak k šatům, tak i ke kalhotům. Právě tyto náušnice byly na modních přehlídkách vrcholem vkusnosti. Seber svou odvahu a ukaž světu, že se nebojíš barev a divokosti.

Pro romantičky

Máš ráda dlouhé náušnice? Doporučuji je zejména dívkám, které mají kulatější obličej. Podlouhlé náušnice ti opticky protáhnou šíji + s vyčesanými vlasy do drdolu budeš vypadat skvěle. Odkryj si ramena a ucítíš na sobě pohled každého muže. Co je přitahující více než pohupující se náušnice, které se ti otírají o holá ramena? Můžeš si vybrat z mnoha variant, určitě tě potěší internetová stránka asos.com, kde je velký výběr těchto náušnic.

Hlavně hravě

I když si někteří lidé o tobě myslí, že jsi až příliš vážný člověk, co je takhle trošku vyvést z míry? Už jenom náušnice z vás dokáží udělat osobnost. Vidíš-li dámu s obyčejnými peckami v uších, co si asi pomyslíš? Bojí se snad barev, nebo má ráda praobyčejnou jednoduchost a nerada se pouští do zbrklostí? Co třeba takové náušnice ve tvaru melounu? Hned bude tvé ouško k nakousnutí! Můžeš si vybrat z mnoha motivů, například sovičky, vlaštovky, mašličky, barevné kostičky a spoustu dalšího, ukaž lidem to, co se v tobě může skrývat.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Ruby

  Slečnám, které chtějí být originální, bych chtěla doporučit internetový obchůdek http://www.Sweetbunnyshop.blog.cz, kdy najdete plno stylových i cute náušnic, řetízků, náramků, broží, bot a mnoho dalšího. Určitě doporučuju, jsem věrnou zákaznicí a zboží mi vždy přišlo v pořádku. Slečna je velmi šikovná, takže vám po domluvě klidně vyrobí doplněk či boty na přání podle vašeho návrhu. Ruby :)

 • Kámoška.cz

  Děkuji za kontrolu Marcelko, opraveno :-)

 • Marcela

  Ve větě: A jaké náušnice ti zdokonalý tvá ouška? máte hrubku – slovo zdokonalí se píše s měkkým i!

 • http://pracehrou.jakvydelat.net/ Nella

  Krásné naušnice