Přemýšlíš nad výběrem podprsenky a ráda bys věděla, jak vybrat správnou velikost, barvu k oblečení a jaký vzor?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Mnohá podprsenka vypadá sice na první pohled atraktivně, avšak záhy zjistíš, že ti vůbec nesedí a pod šaty nevypadá vůbec pěkně. Zaměř se na kvalitu a v podprsenkách si vyber z pestré nabídky osvědčených značek.

Jaká podprsenka je pro tebe tou pravou?

Jak si podprsenku správně vybrat?

Ačkoliv se to může zdát jednoduché, nákup podprsenky má svá pravidla. Vybrat si tak, aby ses v podprsence cítila dobře, předpokládá znát pár základních informací. Důležité je znát obvod podprsenky, který by měl tvořit většinu opory prsou. Předpokládá to precizní změření obvodu pod prsy. Výsledek by měl být o přibližně 5 – 10 cm menší, než je obvod podprsenky. Při měření obvodu buď důsledná a věnuj mu dostatečnou pozornost, protože zátěž u chybně vybrané podprsenky spočívá především na ramínkách, která se bolestivě zařezávají do kůže. Ušetříš si nejen nepěkné otlačeniny, ale také případnou bolest zad. Ramínka mají poskytovat jen doplňující funkci a nikoliv být základní oporou prsou. Důležité rovněž je, aby zadní část podprsenky tvořila pravý úhel s lokty a spočívala uprostřed zad. Zapamatuj si jednoduchou pomůcku – při odtažení od páteře by měla vzniknout mezera široká na dva až tři prsty. Důležitá je na podprsence velikost košíčků. Nevěř, pokud by se košíčky krčily nebo krabatily, že se to časem podá. Neváhej sáhnout po jiných podprsenkách a vyzkoušet jich klidně několik, abys měla jistotu, že tvá volba bude správná. Pokud ti vyhovují podprsenky s kosticemi, ohlídej si, aby kostice kopírovaly prsa po celé jejich délce. Končit by měly až v oblasti podpažní jamky a vůbec bys je neměla na svém těle vnímat.

Push up podprsenky ti přináší obchod Krasnepradlo.cz

Bílá, černá, nebo třeba barevná?

Nejoblíběnější barvou na podprsenkách je bílá, černá a šampaň, praktická je barva tělová. V bílé podprsence neuděláš chybu, ať ji vezmeš pod jakékoliv oblečení, jen dej pozor na to, aby neprosvítala pod tmavými materiály. Pod ty se lépe hodí tmavé barvy podprsenek. Černá barva působí nesmírně eroticky. V černé podprsence doplněné kalhotkami stejné barvy hravě odlákáš svého partnera i od ligového utkání. Je žádoucí, aby kalhotky k podprsence vždy barevně ladily, ať je její barva jakákoliv. Pod jednobarevné šaty, tílka, trička či topy se hodí jednobarevné podprsenky, pod pestré můžeš bez obav zvolit vzorované, ať kytičkované, s tygřím vzorem nebo třeba barevně kombinované.

Jaká podprsenka je pro tebe tou pravou?

Důležitý je na podprsence také materiál. Pod hladké šaty jsou vhodné bezešvé a hladké podprsenky, pod šaty řasené a z těžších materiálů můžeš obléci krajkovou či bohatě zdobenou podprsenku. Pro společenské šaty s výstřihem, stejně jako pro topy a odvážná trička jsou vhodné pushup podprsenky. Ty ti zaručí úžasný dekolt i v případě, že k tobě nebyla příroda právě nejštědřejší. Push-up podprsenka je pak vynikající volbou. Puh-up podprsenka tvá prsa podepře a vytvaruje tak, že tě to samotnou příjemně překvapí. Vhodná pushup podprsenka ti dodá pocit sebejistoty.

Velký výběr barevných podprsenek najdeš v eshopu Pradelkoprotebe.cz.

Jaká podprsenka je pro tebe tou pravou?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář