Poslední dobou je u žen stále populárnější kombinace sportovního a elegantního stylu. Větší prostor se dává také originalitě a barevným variacím. Jednoduše již nežijeme v černobílé době, kdy bylo stylové oblečení dostupné pouze horním vrstvám společnosti. Nyní si kombinaci sportovního a elegantního stylu může dovolit naprosto každý.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Jak správně kombinovat oblečení?

Na začátek musíme říci, že sportovní eleganci si každá žena představuje zcela odlišně. Některou napadne výrazné tričko s nápisem společně s elegantními kalhotami nebo naopak hezké šaty v kombinaci se sportovními teniskami. Nosit můžete prakticky cokoliv od triček s nápisy, přes letní šaty až po minisukně, ovšem pouze v případě, že je dokážete vhodně poskládat dohromady

Proč takto kombinovat oblečení?

Mnoho žen vyhledává sportovně elegantní oblečení zejména kvůli pohodlí a jedinečnosti. Každá žena si totiž může poskládat vlastní outfit a stát se tak naprosto originální. Některým pak nevyhovuje přísně formální styl, v němž se jednoduše necítí příliš dobře. Pokud se k takovým ženám řadíte, doplňte svůj šatník z obchodu Butikovo. Můžete zde zakoupit naprosto všechno od dámských šortek, přes letní šaty, až po bundy a svetry.

Kam takové oblečení nosit?

Oblečení ve stylu sportovní elegance můžete nosit prakticky kamkoliv, mimo striktně formálních míst. Šaty a tenisky nebo tričko s kvalitními kalhotami si tedy můžete vzít do kina, práce nebo na schůzku s přáteli. Akorát do divadla se ovšem příliš nehodí. V létě však budete spíše uvažovat o pořízení kraťasů. Dámské šortky se výborně hodí do tohoto stylu, neboť si můžete vybrat z mnoha různých variant. K nim můžete nosit již několikrát zmíněná trička s vtipnými nápisy nebo obrázky.

Jestliže je vám tento styl blízký, pořiďte si odpovídající kusy oblečení. Otevře se vám nový svět plný originality a pohodlí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Karolína Novotná

    Zajímavý článek. Mám takové ráda, protože se v nich o módě něco dozvím. Oblíbila jsem si tento magazín https://www.modio.cz/magazin , kde je hodně různých článků o módě. Všechny je ještě přečtené nemám, ale skoro každý den si alespoň jeden přečtu.