Lehký make-up jako vánek, jemně osmahlá pleť a nekonečné oční stíny, které podrthnou barvu oka….nauč se trendy líčení pod taktovkou Make-Up Institute Prague – místa, kde se rodí profesionální vizážisté.

1. Bronzer

S příchodem hezkého počasí chceme dostat trochu barvy a slunce i do obličeje. Bronzer nanášej jemnými tahy na místa, kam na nás přirozeně dopadají sluneční paprsky, abychom vnesli trosku “tepla” do tváře.

1. Bronzer

2. Tvářenka

Krok, díky kterému budeš hned vypadat zdravěji a opravdu svěže. Letošní jaro a léto “fandí” nejrůznějším odstínům růžové (aplikovatelným kdekoli – stíny, rty i nehty)

2. Tvářenka

3. Krémové stíny

Krémová konzistence stínů pomůže vykouzlit fresh look. Po dlouhé zimě máme chuť na barvičky a zelená je jedna z barev, která nás v momentě rozzáří, kromě toho sluší téměř každé dívce.

4. Krémové stíny

4. Kleštičky

Nepodceňuj sílu kleštiček! Oči se pak více “rozsvítí” a otevřou.

4. Kleštičky

5. Řasenka

Zkus změnit postup nanášení řasenky a její aplikace. Soustřeď se na zacátek, tam, kde řasy vyrůstají. Vytvoří se tím krásná “hranice” vrchního víčka.

5. Řasenka

6. Balzám / lesk

Pryč s popraskanými a suchými rty, na kvalitní balzám či lesk určitě nezapomínej.

6. Balzám

7. Obočí

Opatrně s úpravou, protože pokud to přeženeš, můze to spiš uškodit než pomoct. Proto vždy raději doporučuji odstín, který je světlejší než naše barva obočí. Drž se přirozeného tvaru, nepřekresluj, spíš doplňuj chybějící chloupky.

7. Obočí

Výsledek

Tady je již hotové líčení, které působí velmi svěžím dojmem a pro úžívání si letních dní je opravdu ideální.

Výsledek

Chceš se naučit skvěle make-up? Přitahuje tě svět přehlídek a fotografů? V případě studia je jasná volba Make-Up Institute Prague, více informací na www.makeupinstitute.cz.

make-up: Janka Letková, vizážistka a lektorka Make-Up Institute Prague
foto: Nikola Šrajerová

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář