Jsou úspěšné, známé, dobývají Hollywood a také chtějí získat oblibu u svých fanoušků. Každá druhá zpěvačka, herečka či umělkyně má svůj parfém. Získají si hvězdné vůně i tvoji přízeň?

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

V posledních letech stále více a více celebrit zahajuje spolupráci s výrobci parfémů, pod jejichž značkou pak vychází samostatné vůně hvězd. Říká se, že tyto produkty mají menší životnost než ty klasické. Jak rychle vzniknou, tak rychle se vytratí z povědomí. Výjimkou byla „White Diamonds“ od Elizabeth Taylor, která se stala nejprodávanějším hvězdným parfémem po 20 let od jeho vzniku v roce 1991.

Paris Hilton – Can Can

Možná nejsi velkým fanouškem party girl Paris Hilton, avšak její v pořadí 7. parfém Can Can si určitě zamiluješ. Vůně je inspirovaná filmem Moulin Rouge a písní Lady Marmalade. Mezi hlavní složky parfému patří květy klementýnek, černý rybíz a nektarinky. Základ z jantaru, pižma a vzácných dřevin přechází v jemné tóny pomerančových květů a divokých orchidejí. Pokud i ty chceš na party zazářit s Parisiným parfémem připrav si okolo 694 Kč.

Paris Hliton - Can Can
Vůně od Paris Hilton je inspirována filmem Moulin Rouge.

Nicky Minaj – Pink Friday

Stejně extravagantní jako Nicky Minaj je i její parfém, ať už po stránce složení nebo vizuální. Pink Friday vznikl na konci září tohoto roku. Licenci na prodej zakoupila značka Elizabeth Arden a tím se stala oficiálním distributorem tohoto parfému. Originální flakón je ve tvaru miniatury samotné americké R&B zpěvačky. Vůně se skládá z ostružin, lotosu, italské mandarinky, ovoce a vanilky. U nás zatím není dostupná, ale zakoupit ji můžeš na zahraničních e-shopech v cenové relaci od 1000 Kč do 1500 Kč.

Nicky Minaj - Pink Friday
Flakón parfému je miniatura samotné Nicky Minaj.

Lady Gaga – Fame

Největší šokující novinkou v oblasti vůní druhé poloviny roku 2012 je bezpochyby výtvor popové zpěvačky Lady Gaga. Tvorba parfému začala již v roce 2010 ve spolupráci s Coty, Inc. a od té doby se stal nejdiskutovanějším parfémem po dlouhé měsíce. Původní zprávy sdělovaly, že Gaga chtěla do základu vůně sperma a krev. Kvůli molekulární struktuře obou látek by však parfemace byla nulová, proto od původního nápadu upustila. Fame je první černý parfém na světě ve dramatickém stylingu v podobě zlatého balení značící drápy. Excentrická byla také propagace, jež se nesla ve stylu spoře oděných mužů na nahém těle Lady Gaga.

Lady Gaga - Fame
Fame je jediný černě zbarvený parfém na světě.

Christina Aguilera – Red Sin

Po úspěšných kolekcích vůní, jejichž autorkou byla americká zpěvačka Christina Aguilera, přichází s novinkou Red Sin, jejímž mottem je: „Sometimes all you need is red“. Základními provokativními prvky jsou červená jablka, skořice, červené květy bramboříku, exotické santalové dřevo a pižmo. Stejně jako předešlé parfémy se vyznačuje flakónem s krajkovým designem, tentokrát v provokativní červené barvě. Je k dostání jak v klasických drogériích, tak v parfumériích v ceně okolo 500 Kč za 30 ml.

Christina Aguilera - Red Sin
Nová vůně Christiny Aguilery se nese ve stylu červené barvy.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář