Taky tě občas na ulici zaujme zamilovaný pár, kterému to dohromady pořádně sluší? Ukážeme ti, jak můžeš sladit outfit s přítelem a zároveň porazit nudu v předvánočním šatníku.

Jak sladit outfit s přítelem? A jak s duchem Vánoc? Je to brnkačka!

Oblečení pro páry má smysl pro humor

Ruku v ruce vstříct módní originalitě, tak přesně to je filozofie dokonale sladěného oblečení pro páry. V hromadě nevkusných stejnokrojů jsou vtipné designy jak blesk z čistého nebe. Pestré barvy na sebe snadno upozorní, kvalitní materiály nezklamou a nikdo nebude pochybovat o tom, že k sobě s přítelem patříte na 100 %. To ocení nejen chorobné žárlivky! Vždyť společné tričko či mikina je v neposlední řadě hlavně zajímavý dárek. O radost z nového přírůstku se tak snadno podělíš s milovaným protějškem.

Trička pro páry

Samostatná módní mise

Propadnout kouzlu oblečení s nápadem můžeš i bez přítele. Sezóna je v plném proudu a je čas přemýšlet nad tím, jak osvěžit image, ale zároveň nezmrznout. Před všemi rozmary počasí tě ochrání elegantní dámské kabáty v pastelových barvách, které stačí pro dokonalý výsledek doplnit minimalistickými doplňky. Mezi trendy se vrací výrazné kapuce společně s vychytralým kombinováním elegantních a vyloženě ležárních prvků. Trošku módní schizofrenie umí zamotat hlavu a dámské oblečení má rázem požadovaný šmrnc.

Dámské kabáty

Sob je hitem Vánoc

Vánoce se blíží tryskovým tempem, což kromě stresu a pár kil navíc přináší zpět ikonický svetr se soby. Ten tentokrát sice nevznikl pod pletacími jehlicemi milované prababičky, ale to z něj nedělá o nic horšího společníka při prožívání vánočních tradic. Stačí si vybrat barevnou variantu, pasující velikost a pohodu nejzasněženějších svátků v roce máš na dosah.

Svetr se soby

Od hlavy k patě

Načerpej inspiraci s e-shopem Klouty, který tě vezme na exkurzi mezi kousky oblečení s nápadem. Exkluzivní zboží a doprava zdarma je jasná věc. Furt nevíš, jak potěšit přítele. Nebo snad vlastní šatní skříň? Ale no tak, vždyť možností, jak se vyšvihnout, je celá řada. Pro zajímavé akce a slevy nezapomeň sledovat Klouty na facebooku, kde se dozvíš také o dodávkách nového zboží. Jedině tak budeš mít jistotu, že už nepropásneš módní revoluci!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář