Ložnice patří mezi místa v bytě, kde si potřebujeme odpočinout, ale také si pořádně zařádit. Naši náladu přitom dokáže ovlivnit také materiál, který je v ní použit. Pojďte si do vaší ložnice pořídit samet, nebudete litovat!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Jak si zútulnit ložnici? Díky těmto nápadům v ní budete mít hříšné myšlenky!

Óda na samet

Ne nadarmo je samet zmíněn v tolika rockových baladách – když do své ložnice vpustíte tento luxusně vypadající materiál se skvělými vlastnostmi, nuda vás rozhodně nepotká! Samet je jemný a šetrný k pokožce, a pohled na něj vzbudí smyslnost v každém z nás. Potřebujete si večer skutečně odpočinout? I v tomto případě samet rozhodně oceníte – jeho jemnost vás obklopí, a vy usnete jako na obláčku. Už se těšíte na změnu ve své ložnici?

Změna během vteřiny

Máte rádi vaše flanelové povlečení, a za nic na světě se jej nechcete vzdát? V tom případě pro vás máme tip. Jelikož je flanel známý tím, že dokonale zahřeje, a velmi brzy nás ukolébá k spánku, zřejmě si v ložnici příliš zábavy neužijete. Možná ráno vstáváte čilí jako rybičky po prospané noci, ale někdy by to chtělo život trochu okořenit. Můžete si například pořídit sametový přehoz, kterým pokryjete celou postel, a nuda je ta tam! Samet je prostě dokonalý! Vše potřebné naleznete na Bubulakovo.cz.

Dokonalé doplňky

Samet budeme používat i v tomto případě – dokonale vyladěná postel, která nabádá nejen ke sladkému spánku, se totiž neobejde bez malých polštářků, které můžete použít například jako podklad při smyslné masáži. Přejete si odstín rudých růží, modrou, černou nebo bílou barvu? Vše si můžete pořídit během chvilky. Samet je nejen šetrný k pokožce, ale jedná se o materiál, který se díky moderním technologiím použitým při výrobě i dobře udržuje.

Jak vypadá vaše ložnice? Chtělo by to změnu? Využijte svou fantazii a dopřejte si ložnici svých snů!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Diana Reichmannova

  Parádní tipy. Já teda z vlastní zkušenosti můžu říct, že ložnici dokáží docela dost proměnit například i nějaké hezké závěsy. Já třeba do té naší před časem kupovala nové z https://www.emako.cz/zaclony-a-zavesy/ a musím říct, že díky nim vypadá ložnice hned o něco lépe.

 • Daniela95

  Také jsem měla dlouhou dobu problém s tím, že jsme se v ložnici necítila příjemně. Dospěla jsem proto k tomu názoru, že by to chtělo změnu, a tak jsem si nechala udělat nový návrh ložnice u http://www.pwinterier.cz/ Na základě toho jsme ji předělali a od té doby je to moje nejoblíbenější místnost v domě.

 • Týna Ryglová

  Taky jsem nám nějak chtěla zútulnit ložnici. Manžel mi nedovolil, abych ji vymalovala nějakou barvou, takže máme bílé zdi, které byly holé. Koupila jsem alespoň gobelíny na zeď https://fineartsgobelins.cz/historic-gobelins , které na ní dobře vyniknou a zeď už není tak bílá.

 • Petra Lehká

  My máme malou ložnici, do které se nám vejde jen postel, noční stolky a malá skříň, takže když chci, aby ložnice vypadala jinak, tak koupím nové povlečení z https://www.vesna.cz/ a rázem ložnice vypadá úplně jinak.

 • Karolína Novotná

  Pro mě je ložnic hodně důležitá. Chci ji mít pěknou, abych se tam dobře cítila a spalo se mi dobře. Momentálně máme ložnici v menší rekonstrukci. Koupili jsme si novou postel a skříň z https://www.hmnabytek.cz/loznice/ a ještě mi chybí nějaké doplňky a drobnosti a bude to dokonalý.