Není v poslední době mnoho žen, které by zatím ještě nepropadly trendu gelových nehtů. Žádné překvapení se nekoná. Gelové nehty jsou super, krásně vypadají, můžou mít spoustu podob, podle toho, jak se nazdobí.

Navíc působí maximálně přirozeně. Pokud se nepustíte do vyloženě extravagantního vzhledu, který spočívá ve vymodelování extrémně dlouhých, špičatých nehtů, pomalovaných nebo polepených mimozemskými obrázky, můžete dosáhnout poměrně věrohodného vzhledu.

Jak se ti líbí gelové nehty

Umělecké kreace

Když se ale podíváte na fotky gelových nehtů některých dam a slečen, můžete zůstat poměrně paf, co si některé ženy nechají na rukou vytvořit. Samozřejmě z obecného hlediska, pokud bychom pominuly, že jde lidské nehty a vnímaly podobné kreace pouze jako kreativní vyžití manikérky, můžeme označit podobné výtvory za umění.

Gelovky jako inspirace

Samozřejmě, že gelové nehty fotografie tu nejsou jen od toho, abychom se mohly dobře pobavit nad typy a možnostmi, někdy poměrně ztřeštěnými, toho, jak můžou gelové nehty vypadat. Jsou totiž taky poměrně dobrým zdrojem inspirace pro ty, kteří si tyto nehty modelují doma.

Chcete být extravagantní?

Na internetu jsou gelové nehty fotogalerie rozeseté prakticky všude. Nemusíte ani extra hledat. Buď jsou spojeny s některou dámou či slečnou, která si nehty sama doma vytvořila a chce se s nimi veřejně pochlubit, nebo jsou u nehtových studií jako jejich reference, případně u dalších komerčně zaměřených stránek, které jakkoli souvisejí s tvorbou gelových nehtů. Každopádně platí, že všeho s mírou. Gelové nehty můžou vypadat úžasně, když se to s nimi nepřežene. Přílišná extravagance spíš odstrašuje. Nebo máš jiný názor?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář