Každá fashion milovnice má účet na Lookbooku. Jenže dostat se mezi ty oblíbené není vůbec snadné. Pokud si připadáš jako šedá myš Lookbooku, pak je čas to změnit!

avatar

Natálie Kollegová
Zajímá se o zdravý životní styl, kulturu a nejvíce o módu, která je její vášní.

Buď aktivní = komentuj

Jako nováček musíš počítat, že tě nikdo nezná. Aby si tě všimli, začni přidávat komentáře a ohodnocovat outfity tlačítkem HYPE. Každého potěší, že má u své fotky pozitivní komentář a většinou ho oplatí. Je potřeba komentovat hlavně ty méně oblíbené, protože mezi menším množstvím komentářů si tě rychleji všimnou. Proto komentuj, komentuj, komentuj. Pozor ale na vnucování se, které může být nepříjemné.

Naplánuj svůj outfit

Až uvidíš, že tvůj profil zaregistrovalo pár lidí, začni plánovat outfit, který uveřejníš. Podívej se do rubrik ‘Hot’ a ‘Top’ a odpozoruj nejvíce nošené kousky. Potom si vytvoř kombinaci, která se bude podobat těm nejpopulárnějším, ale oživ ji nějakým zajímavým prvkem.

Vyfoť se

Nezáleží jen na kvalitě, ale i na prostředí. V hlavě si promysli, kam půjdeš. Na focení na ulici zrovna zapomeň. Zaprvé na fotce budou lidi a ty tolik nevynikneš. A zadruhé, všichni na tebe budou divně civět. Nejlepší je místo, které bude skvěle kontrastovat s tím, co máš na sobě. Třeba les, polní cesta, babiččina chalupa, atd. Při focení zkoušej různé pózy a popros svého fotografa (kamarádku, přítele, mamku,…), aby tě na fotku zabral od hlavy až k patě.

Prostředí
Odlehlý les je ideálním místem na focení
zdroj: lookbook.nu

Nahraj fotku

Vyfotilas dostatečný počet fotek? Je čas vybírat. Pokud umíš pracovat v nějakém grafickém programu, můžeš fotku lehce doostřit nebo barevně doladit. V hlavě už přemýšlej, jaký název k outfitu dáš. Snad nemusím říkat, že by měl být zajímavý a chytlavý. Pak už neváhej a nahraj ji na Lookbook. Nejvýhodnější čas je mezi čtvrtou a osmou hodinou odpoledne, kdy je přihlášeno nejvíc uživatelů.

Perfektní fotka
Ostrá, čistá fotka je polovinou úspěchu
zdroj: lookbook.nu

Čekej na odezvu

Jsi na dobré cestě za svým cílem. Teď už zbývá jenom čekat. Samozřejmě pokračuj v komentování, protože čím víc lidí tě zaregistruje, tím líp. První HYPE nedostaneš během minuty, ale věř, že při následujícím postupu se ho brzy dočkáš.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Dina

    O této stránce jsem ani nevěděla (ano, jsem zaostalec :D ) Ale určitě kouknu a třeba se zapojím díky tvým typů :) Díky :)