Mnoho novopečených majitelek clip-in vlasů je zatratilo po několika neúspěšných pokusech o jejich připnutí. Prý nedrží, jsou nápadné, připnuté nevypadají dobře atd. Přitom se stačí podívat na toto video, které ukazuje, jak clip-in příčesek připevnit správně a docílit tak perfektního a nenápadného prodloužení vlasů.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Víš, jak správně připnout clip-in vlasy? Podívej se na video a získej snadno atraktivní účes bez jediné chybičky.

Víš, jak správně připnout clip-in vlasy? Podívej se na video a získej snadno atraktivní účes bez jediné chybičky.

Časté problémy

„Clip-in vlasy mi sjíždí“ nebo „Ať se snažím sebevíc, vždycky jde poznat, že mám clip-in příčesek“. S těmito dvěma problémy se nejčastěji potýkají čerstvé majitelky clip-in vlasů. Nutno říci, že v 99 % případů není problém ve vlasech samotných, ale právě v jejich nesprávném upevnění.

„Mnoho zákaznic se na nás obracelo s problémem, že jim zakoupené clip-in vlasy nedrží, případně se jim nedaří „zamaskovat“ sponky, kterými se vlasy uchycují. Aby po několika neúspěších nezatratily celou metodu clip-in, připravili jsme toto video. Jak má vypadat správný efekt prodlužení můžete kromě videa vidět také na naší facebook stránce.“

Martin Kimla, StylProTebe.cz

Video tě naučí připevnit clip-in vlasy za pět minut

Následující video připravené ve spolupráci s e-shopem s clip-in vlasy – StylProTebe.cz – ti krok za krokem ukáže, jak clip-in příčesek připnout. Dívej se pozorně, není to tak těžké, jak se na první pohled zdá.

Jak vidíš, modelka si vlasy připnula během pěti minut, a to ještě postupovala hodně pomalu. O efektu se můžeš z videa přesvědčit sama. Toho samého můžeš docílit i ty. Tedy za předpokladu, že si vybereš správný odstín vlasů a připneš je dle doporučeného postupu. Nikdo nepozná, že tvé vlasy jsou prodloužené.

Ve videu je použita základní sada clip-in vlasů ze StylProTebe.cz – pokud se ti líbí, můžeš si ihned vybrat svůj odstín a do pár dní mít svůj příčesek doma.

Jestli se ti zamlouvají spíš podrobně napsané návody, určitě mrkni na tuhle stránku s postupem.

Jak vidíte, clip-in prodlužování vlasů není potřeba zatracovat hned, jakmile se něco nepovede nebo nevypadá tak, jak má. Raději obětujte pár chvil k naučení se správného postupu, a poté si jen užívejte pozitivní reakce okolí na vaše prodloužené vlasy.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • adka11

  to je pravda, clip in vlasy pri riedkych idú ťažšie nasadiť, ale nieje to nič nemožné

 • Iva

  Já můžu říct, že mé vlasy jsou řídké úplně extrémně a když si šikovně nasadím clip-in, tak to vidět vůbec nejde! Pouze při větru mají sponky tendenci vylézat, ale přelakujete a je to v pohodě :-) Nosím je už více než půl roku denně a v pohodě :-)

 • Kája

  Souhlas.Na videu má žena krásné husté a dlouhé vlasy..nepotřebuje ani clipy mít..a já mám zničené a krátké..a když si dám ty sponky podle videa tak jdou vidět..a souhlasím s berunice..že je lepší si ty vlasy natupírovat,aby sponky držely..já mám málo vlasů a když bych si to nenatupírovala tak mi sponkdy zklouznou hned..prostě je to o kvalitě vlasů..ne každý si může dát ty sponky tak jak to je na videu..zkuste dát video s holkou co má řídké vlasy..sponky by ji vidět hned

 • Berunice

  Souhlasím s oběmi … Slečně na videu nepomůže ani prodloužení vlásků :)
  Ale je pravda, že my s řidkými vlasy nezakryjeme polovinu sponek … A neměly by se správně ty naše vlasy jako by po těch řádcích tupírovat aby nám to neklouzalo ?? … Viděla jsem to snad na každém videu,jen netady :D

 • NIC

  To je sice super, holka na videu má hezké husté a dlouhé vlasy, ale co my, které máme řídké a krátké mikáda??? :-( vlasy mám doma a KATASTROFA :(

 • anonym

  Jako téhle ženské nepomůžou ani prodloužené vlasy