Určitě to sama znáš. Holky se klukům chtějí líbit za každé situace a v každý okamžik. Ráno, odpoledne, ale i večer. Pokud se chystáš na nějakou supr akcičku, kde bude tvůj vyvolený, určitě by jsi neměla zapomenout na sexy look. Ten vytvoříš pomocí skvělého outfitu a make-upu.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Určitě to sama znáš. Holky se klukům chtějí líbit za každé situace a v každý okamžik. Ráno, odpoledne, ale i večer. Pokud se chystáš na nějakou supr akcičku, kde bude tvůj vyvolený, určitě by jsi neměla zapomenout na sexy look. Ten vytvoříš pomocí skvělého outfitu a make-upu. A pokud chceš být za hvězdu, určitě by si měla vyzkoušet umělé řasy, díky kterým tvému pohledu nikdo neodolá.

Určitě máš krásné oči, co je mít ještě krásnější? Tak tě nikdo nepřehlédne!

Určitě máš krásné oči, co je mít ještě krásnější? Uhrančivý kukuč a jen tak tě nikdo nepřehlédne!

Hustý efekt nad efekt

Oči jsou zrcadlem duše a je to jedna z nejdůležitějších částí obličeje, které můžeš úplně změnit a dívat se tak na svět trochu jinak. Naše oči jsou chráněny prostřednictvím řas, které můžeš zkrášlit různými způsoby. Hodně žen a slečen má problém s tím, že jejich řasy nejsou dostatečně silné a vhodně zakřivené. A co s tím?Krom kosmetického zákroku zvaného zhušťování řas můžeš vyzkoušet také umělé řasy. V dnešní době si dívky stěžují na to, jak jejich umělé řasy padají z očí, nebo nedosáhnou požadovaného efektu, který řasy slibují. Všechno má ale svou příčinu a kámoška ti poradí, jak se umělé řasy nosí.

Návod k nošení umělých řas krok za kroke

• Nejprve se ujisti, že tvá víčka jsou opravdu suchá a nejsou mastná. Umyj si obličej tak, aby si odstranila veškerou mastnotu a ujisti se, že tvůj make-up není v oblasti očí mastný. Ptáš se proč? To proto, že lepidlo na umělé řasy ti nebude držet na mastném povrchu.

•Další důležitý krok je ten, že by jsi měla své řasy znát. A to především jejich délku a barvu. Pokud si chceš udržet přirozený vzhled a zvýšit objem řas, najdi si umělé řasy, které se co nejvíce shodují s barvou tvých přírodních řas.

• Poté, co si obličej omyješ a vybereš správné umělé řasy, nanes na víčko lepidlo, které by mělo být v podstatě trochu tmavé. Pomáhá doplnit “chybějící” linii řas. Doporučuji ti použít párátko nebo pinzetu, které ti pomohou aplikovat lepidlo na správné místo. Nezapomeň, že jej aplikuješ na linii řas, není tedy nutné nanášet velké vrstvy. V žádném případě neaplikuj lepidlo přímo na oční víčka. Lepidlo má být aplikováno podél hranice tvých řas.

• A začínáme s lepením! Umělé řasy si šikovně chyť prsty, nebo pinzetou a začni u vnitřního koutka a chvíli řasy podrž. Poté nalep celé řasy. Dej si ale pozor na manipulaci s pinzetou, mohla by sis ublížit. Jakmile budeš mít řasy správně nalepené, použij kleštičky nebo kulmu, které řasám dodají tvar. Nezapomeň, že natáčíš jak falaešné, tak své řasy.

Ke konečnému looku můžeš použít tekuté oční linky, které tvé oči ještě více rozzáří a nikdo z tebe nespustí pohled. Pokud budeš postupovat podle výše uvedených tipů, měla by jsi být spokojena. Přeji ti hodně štěstí!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář