Svátek zamilovaných je tady a pokud Valentýna slavíš, nebo máš jenom ráda romantické líčení, tento článek je určený pro tebe. Pokusila jsem se vytvořit nějaký look, který zahrnuje valentýnskou růžovou, a přitom s ním nebudeš vypadat lacině jako panenka Barbie. Doufám, že se ti bude líbit a použiješ jej jako inspiraci k líčení (nejenom) pro tento den.

avatar

Laura

Svátek zamilovaných je tady a pokud Valentýna slavíš, nebo máš jenom ráda romantické líčení, tento článek je určený pro tebe. Pokusila jsem se vytvořit nějaký look, který zahrnuje valentýnskou růžovou, a přitom s ním nebudeš vypadat lacině jako panenka Barbie. Doufám, že se ti bude líbit a použiješ jej jako inspiraci k líčení (nejenom) pro tento den. Omluv malý rozdíl mezi tím, jak vypadají barvy ve skutečnosti a jak na fotkách – světlo holt někdy ovlivnit nelze.

Chystáš se na valentýnské rande se svým objevem? Zaujmi snadno zamilovným líčením!

Chystáš se na valentýnské rande se svým objevem? Zaujmi snadno zamilovným líčením!

Co potřebuješ?

Pro toto líčení jsem použila třpytivé růžové a hnědé oční stíny L’Oreal, černou tekutou tužku na oči se třpytkami od Yves Rocher (Couleurs Nature) a řasenku stejné značky. Doporučuji použít voděodolnou řasenku, aby ti celou práci nezkazily žmolky pod okem, a díky ní se také nezalekneš případné chumelenice. Nezapomeň nanést podkladovou bázi na víčko, aby ti stíny vydržely déle a nedrolily se.

Postup

Po nanesení podkladové báze natři růžový stín na celé víčko, potom udělej pozvolný přechod do hnědého stínu až přibližně do vzdálenosti 2 cm pod obočím. Pro rozzářený pohled nanes opatrně štětečkem hnědý stín i těsně pod dolní řasy. Aby líčení vypadalo přirozeně, rozetři růžový stín až skoro k obočí tak, aby ten hnědý šel jakoby „do ztracena“ a nanes ho také do koutku oka. Poté si vezmi tužku na oči a udělej linku (ne úplně od koutku) tak, aby se postupně rozšiřovala a kopírovala přirozený tvar oka. Teď už stačí jenom nanést řasenku a máš hotovo!
Valentýnské líčení - výsledek

Doplňky

K tomuto líčení se skvěle hodí světle růžový lak na nehty, který doplníš šikmou čárou třpytivého černého laku (jednoduše přejedeš štětečkem z jednoho rohu nehtu do protějšího) . Aby čára nebyla nehezky široká, kup si speciální nail art lak – já mám dobré zkušenosti s těmito typy laků od značky Essence, díky kterému budou ozdoby na tvých nehtech vypadat daleko lépe. K tomuto looku nedoporučuji výraznou rtěnku, více se hodí nějaké jemný lesk na rty – třeba Colorsensational Cream Gloss od Maybelline. Rty krásně rozzáří a není lepkavý. Přeji krásné prožití Valentýna – ať už jsi zadaná nebo ne :-) .

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář