Se změnou počasí přichází také milá povinnost přemýšlet nad tím, jak správně nakombinovat oblečení. Určitě nehledáš totiž jenom styl, ale také kvalitu a pohodlí. Tipy na 3 vyladěné outfity ti ukážou, jak na to!

Přestaň se trápit při pohledu na staré hadry ve skříni a porozhlédni se po novinkách. Osvědčené značky mají pro letošní sezónu totiž rozhodně co nabídnout.

S kérkou na triku

Ed Hardy určitě nemusíme moc představovat, populární značka má kromě hromady příznivců i odpůrce, kterým vadí příliš divoké designy. Je pravda, že s oblečením Ed Hardy v davu rozhodně nezapadneš. A jaké chybě by ses tak měla určitě vyvarovat? Nesnaž se kombinovat více výrazných prvků najednou, k vytvoření zajímavého outfitu stačí balerínky či pohodlné sneakers, obyčejné kalhoty a tričko Ed Hardy. Výrazné barvy na sebe strhnou pozornost, a to pro požadovaný efekt bohatě stačí. V letošní sezóně se určitě zaměř na tuniky, které už v minulém roce prošly velkým znovuzrozením. Pokud zase toužíš odhalit dekolt, zaostři na pohodlná tílka Ed Hardy pro vyletněné dny.

Stačí jeden kousek oblečení Ed Hardy a pozornost je zaručena.
Stačí jeden kousek oblečení Ed Hardy a pozornost je zaručena.

Utkej se v módním ringu

O tom, že sportovní image nejsou jen tepláky a tričko, tě přesvědčí poslední kolekce oblečení Everlast. Legendární značka je synonymem pro promyšlené střihy a funkční design. Vždyť právě touha za větší výdrží je hlavním důvodem, proč oblečení Everlast v roce 1910 vzniklo. O více než 100 let později ti nabídne vychytanou přehlídku funkčních topů s originálním potiskem. I když nejsou bojové sporty zrovna pro křehotinky, sází oblečení Everlast na populární růžovou a roztomilé detaily v podobě různých výšivek. Díky tomu není rozhodně jen pro sport.

Everlast rozhodně nepatří jen do boxerského ringu.
Everlast rozhodně nepatří jen do boxerského ringu.

Provokace v sexy topíku

Americký Hollister rozhodně nezahálel a vyzbrojil se přehlídkou velmi slušivých topů, které lákají vyrazit někam na drink. Relativně mladá značka rozhodně nezapře původ, ostatně se jedná o divizi Abercrombie&Fitch. V čem je tedy hlavní rozdíl? Hollister se nebojí nabízet bláznivější kombinace a různé módní experimenty. Výsledkem je tak nezřídka velmi originální kousek. Pokud ráda nosíš šaty, Hollister tě nadchne velmi širokým výběrem.

Kolekce oblečení Hollister je veselá a plná zajímavých vzorů.
Kolekce oblečení Hollister je veselá a plná zajímavých vzorů.

Připravena zaujmout?

Stačí pár tipů a outfit je na světě. I když se neustále opakujeme, určitě není důvod bát se výrazných barev, potisků a výšivek. Základem úspěchu je jeden hlavní motiv, který se nebude prát se zbytkem oblečení.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář