Magnetické laky budou pro letošní rok opravdovým hitem, o čemž ses už mohla dovědět v článku, který popisoval super laky na nehty pro rok 2012. Magnetické laky se stávají čím dál více oblíbené u celebrit i mnoha dívek a nejspíš se nevyhnou žádné ženě, která si v lakování nehtů alespoň trochu libuje. Proto jsem pro tebe připravila článek, který je zaměřen na to, jak postupovat s magnetickými laky, aby sis vykouzlila úchvatné nehty.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Magnetické laky na nehty jsou poměrně novým hitem, seženeš je již za pár korun.

Magnetické laky na nehty jsou poměrně novým hitem, seženeš je již za pár korun.

Co je výhodnější?

Magnetické laky i nepostradatelné zdobítko si můžeš zakoupit samostatně, ale i v jedné sadě. Volba zajisté záleží jen na tobě, ale pokud chceš přihlédnout k cenové výhodnosti, bude pro tebe vhodná sada. Pokud ale budeš mít štěstí při výprodejích, můžeš magnetické laky i zdobítko samostatně získat levněji. Magnetická zdobítka ti nabízejí několik různých vzorů (hvězda, diagonála a další). Výběr vzoru i barvy laku záleží na tvém vkusu. Jakákoliv kombinace totiž bude ve finále vypadat výborně.

Aplikace krok za krokem

Nanášení magnetického laku a manipulace se zdobítkem sice není žádná věda, ale i tak se můžeš dopustit chybky, která následně vytvoří něco jiného, než co jsi původně chtěla. Proto je na místě držet se několika kroků, díky nimž zářivé nehty získáš. A jak tedy na to?

 1. Zezačátku rozhodně není na škodu nanést na své nehty podklad v podobě průhledného laku. Ten nech na nehtech důkladně zaschnout.
 2. Nyní přichází fáze, v které si naštěluješ magnetické zdobítko. To ti tvou práci v další fázi podstatně zjednoduší. Nezapomínej však na to, aby se tvůj nehet nacházel ve středu podložky.
 3. Teď přichází chvíle pro magnetické laky. Vybraným odstínem tohoto laku důkladně nalakuj své nehty. Snaž se, aby lak byl nanesen rovnoměrně po celém nehtu a pokaždé jej lakuj ve stejném směru.
 4. Po nalakování vlož nehet do magnetického zdobítka tak, aby byl magnet nad nehtem přibližně deset milimetrů. S prstem ani se zdobítkem nijak nemanipuluj a vyčkej raději dvacet sekund. Pokud bys tohle porušila, kýžený efekt by se nemusel dostavit nebo by se vzor mohl pokazit.
 5. Po zaschnutí magnetického laku znovu nanes vrstvu čirého laku a opět jej nech dostatečně zaschnout.

Proč to nevychází?

I když je postup v aplikaci magnetických laků jednoduchý, ihned se to povést nemusí. Důvodem může být krátký pobyt tvého nehtu ve zdobítku i nerovnoměrně nanesená vrstva laku, na což dávej pozor. Pokud vše správně dodržíš a vyjde to, stanou se pro tebe magnetické laky oblíbené a při některých příležitostech nepostradatelné. A co vy milé kámošky, líbí se vám magnetické laky?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Kámoška.cz

  Michalko, magnetický lah seženeš v každém větším obchodě s kosmetikou a laky na nehty. Nejlevnější jsem viděla už za 40 Kč v drogerii Rossmann.

 • Michalka

  A kde se ten lak dá sehnat? :)