Počasí a módní trendy jsou často nevyzpytatelné. Pomocníkem při letní přeháňce je deštník, který se může velmi snadno stát také součástí image! Jaký si vybrat? Nechte se inspirovat výběrem těch nejstylovějších kousků.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Jak na letní přeháňky stylově? Jsou tady originální dámské deštníky!

Deštník jako módní doplněk

Ochrání nás před dešťovými kapkami a ostrými paprsky, ale to rozhodně není vše, co nám ženám mohou nabídnout. Jejich skutečné možnosti jsou často přehlíženy. Deštníky jsou nepostradatelným pomocníkem, ale také módním doplňkem. Umí skvěle oživit outfit a dokonce i v dešti vyčarovat úsměv širokému okolí. Některé modely deštníků prezentují netradiční tvary, svěží kombinace barev, různé potisky a designy rukojetí, které mají schopnost zaujmout na první pohled. Moderní deštník je víc než ochrana před kapkami, je to vyjádření vkusu a snahy vyladit outfit do posledního detailu. Léto s sebou přináší mnoho přeháněk, a proto jsem se rozhodla vybrat několik velmi zajímavých deštníků pro inspiraci všech milovnic módy.

Skládací styl

Věřit předpovědi počasí? To se často nevyplatí, a proto je dobré mít deštník vždy v záloze. Vůbec nejlepší je nosit ho neustále s sebou, což u skládacích modelů není problém. Jejich rozměry jsou kompaktní, vejdou se do kabelky a garantují, že i během průtrže mračen zůstanete v suchu… se stylem. Deštníky jsou do určité míry univerzálním doplňkem, nicméně já doporučuji snažit se je sladit alespoň na úrovni toho, jaký typ oblečení na sobě máte. K ležérnímu oblečení si můžete dovolit pestrý deštník s veselými motivy, k šatům se bude hodit nějaký elegantní a na první pohled více seriózní kousek, u kterého hrají hlavní roli zajímavé detaily.


Extrémně tenký a lehký skládací deštník s romantickým motivem váží pouhých 158 gramů


Skládací deštník s designem z návrhářské dílny Lulu Guinness


Deštník může sloužit i jako slunečník, třeba tento chrání před více než 99 % UV slunečních paprsků


Když je deštník suchý, obrázek kapek a mráčků je bílý, ale při kontaktu s vodou se objeví duha!

Je pravdou, že dámské skládací deštníky umí být opravdu velmi originální a je skvělé, že myslí na ženskou slabost v podobě lásky k roztomilým maličkostem.

Nápaditost do deště

Jsou elegantním symbolem a důkazem toho, že eleganci se nevyplácí přehlížet. Dámské holové deštníky jsou stále velmi populární a umí být zdrojem neokoukaného vzhledu, propracovanosti i hravosti. Zkrátka mají co nabídnout, což je vidět mimo jiné na následujícím výběru.


Dvojitý potah a vzhled, kterému módní odvaha rozhodně nechybí


Vnitřní potah s kontrastními černými puntíky působí opravdu skvěle


Každé počasí lze rozzářit romantickým deštníkem v růžovo-fialové barvě


Na první pohled nenápadný, na druhý krásně rafinovaný s barevnými doplňky

Netradiční, ale rozhodně zajímavé

Tvary a motivy deštníků jsou opravdu různorodé. Je skvělé mít možnost vybrat si ten, který je něčím zajímavý, případně je speciálně přizpůsoben nějaké významné události. Nebojte se najít trošku odvahy. Netradiční tvary si zamilujete.


Deštník s majestátním tygrem není sešívaný, potah je tvořen jedním kusem látky


Deštník ve tvaru srdce se hodí jak na rande, tak třeba na svatbu

Při výběru stylového deštníku a opravdu špičkového deštníku doporučuji zaostřit na britskou značku Fulton, která se může pochlubit nadčasovám designem a prvotřídní kvalitou. Deštníky Fulton se vyrábí již od roku 1956 a jsou sázkou na jistotu.

Nezmoknout a nezapomenout na módu

Všechny výše představené deštníky jsou k dispozici na stránkách specializovaného obchodu rajdestniku.cz, kde je opravdu velmi široký výběr deštníků pro různé příležitosti. Vybrat si ten pravý je tak nyní jednodušší než kdy dřív. Nejširší nabídka na trhu a zajímavé ceny jsou kombinací, na kterou doporučuji zaostřit!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář