Francouzský styl obdivuje mnoho žen a jinak tomu není ani u mužů, kterým přijde francouzský styl přitažlivý. Není to jen o módě, ale i charakteru, vystupování a dalších předností, které Francouzky mají, což je pro mnohé přitažlivé. Láká tě francouzský styl a ráda by ses něčím inspirovala? Začti se do článku a dozvíš se víc.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Proč se mužům zdají Francouzky a jejich francouzský styl tak sexy a přitažlivý?

Proč se mužům zdají Francouzky a jejich francouzský styl tak sexy a přitažlivý?

Sebevědomí, které jen tak někdo nemá

Na Francouzkách je na první pohled vidět, že překypují sebevědomím. S prezentací své osoby nemají vůbec žádný problém a dokážou si náležitě věřit. Jejich ryze francouzský styl mnohé překvapuje a tak je přepadají otázky, jak se dá něčeho takového dosáhnout. Přitom je to vcelku jednoduché. Francouzky mají samy sebe rády a přijde jim naprosto nesmyslné podceňování, ponižování se a podobně. Ať mají Francouzky i nějaká kila navíc (i když u jejich zdravého životního stylu je to výjimečně), prostě je neřeší a naopak toho dokážou náležitě využít. Netrápí se svými nedostatky, naopak se snaží vyzdvihnout všechny své předností a nedostatky hodit někam do ústraní, popřípadě své nedostatky promění v  přednost. Absolutně neřeší to, co si druzí o nich myslí. Mají svá mínění, která jim jen tak někdo nevymluví. Dokážou si poradit i s mnoha jinými věcmi a snaží se především o to, aby se samy cítily dobře a tak se za žádnou cenu nepodřizují cizím názorům. To je jen pouhý zlomek toho, co představuje francouzský styl, alespoň co se jejich povahy týče.

Zdravý životní styl je prioritou

Správný francouzský styl spočívá také ve vyrovnaném jídelníčku, kdy se Francouzky snaží o přísun kvalitních potravin, které prospívají jejich zdraví a váze. Většina Francouzek je štíhlá jako proutek, za čímž stojí právě zdravý životní styl. Francouzky se neobjedou bez správného cvičení a to takového, s kterým dosáhnou duševní rovnováhy, což jim výrazně pomáhá v sebevědomí. Hojně upřednostňují pohyb a to jakýkoliv. Raději vymění možnost odvozu za příjemnou procházku, která jim prospěje.

Francouzský styl v módě

Na první pohled poznáš Francouzku a to zcela jednoduše. Francouzský styl v oblečení je decentní a elegantní povahy, které vyzdvihuje jemnou ženskou krásu. Francouzky mají velký smysl pro kombinování doplňků, které nijak nepřehání. Velmi v oblibě jsou u nich podpatky, protože jsou si vědomy toho, že podpatky vykouzlí štíhlé nohy a prodlouží postavu. Přední je pro ně především móda, než případný komfort v nošení botek. Velmi často používají jemné barvy oblečení, které vytvářejí jejich osobitý a čistě francouzský styl. S barvami to také nijak nepřehání, i když také můžeš potkat Francouzku se strakatým outfitem.

Francouzský styl v líčení

Francouzský styl tkví také ve správném líčení, které Francouzky nijak nepřehání, právě naopak. Hutný make-up raději vymění za jemný pudr, který lépe zdůrazní jejich tvář. Nejvíce používanou kosmetikou u Francouzek je lehký pudr, nebo jemná tvářenka, dále také řasenka, lesk na rty, nebo jemná rtěnka. S líčením si dávají záležet a snaží se především o to, aby vynikla jejich pravá tvář nezahlcená make-upem. Jistě, že je pro ně typický také výrazný look, ve formě rudé rtěnky a umělých řas. Mají však své pravidlo a to takové, že jen jedna partie může být zvýrazněna více. Pokud by zvolily výrazně nalíčená očka a rudou rtěnku, působily by příliš lacině a o to opravdu nestojí.

Francouzský styl a muži

Proč se mužům zdají Francouzky a jejich francouzský styl tak sexy a přitažlivý? Recept je jednoduchý. Francouzky si rády nechávají určitá svá tajemství a svou tajuplnost dokážou naplno projevit, což je pro muže lákavé. Dále je to také jejich charisma, úplná přirozenost a také upřímnost při schůzkách. Na nic si nehrají a tím u mužů také bodují. Mají své balící a podmanivé triky, kterým muži jen těžko odolají. Pokud má žena o daného muže zájem, dokáže mu vnitřně poslat signál, že se jí líbí a že má zájem o další a další rande. Mužům se však neozývají první a nechávají je v určité nejistotě, jak vše bude probíhat dál. Muži to pak v závěru nedá a ozve se jí s nedočkavostí sám.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Kámoška.cz

  Pavlina: Tak přece jen na to nějaká čtenářka přišla :-) . Omlouvám se, ale musíme brát fotky z fotobankym, přičemž musíme vycházet z omezeného rozpočtu. Díky za pochopení a máš postřeh :-)

  Eliška: Byla jsem na prázdninách ve Francii a mladé Francouzsky mi přišly doopravdy v pohodě, hodně přátelské a milé. Je ale možné, že starší ženy už na tom tak nejsou.

 • http://pancakemixisnotavailable.blogspot.com/ pavlina

  proč je na fotce Duomo, které je v miláně, když je tohle článek o francouzskách?

 • eliška

  tak to je pěkná blbost, právě Francouzsky nejsou moc upřímné, nejsou oproti Češkám tak pohodové