Pokud na svých nehtech ráda zkoušíš vytvářet nejrůznější vzory, určitě víš, že Youtube je místem, kde se dá najít spoustu inspirace.

avatar

Leona Plášilová
Aktivní blogerka a milovnice módy.

Pokud na svých nehtech ráda zkoušíš vytvářet nejrůznější vzory, určitě víš, že Youtube je místem, kde se dá najít spoustu inspirace. Říkáš si, že holky, které natáčí videa se svými “nehtovými pokusy” jsou buď vystudované kosmetičky, nebo alespoň výtvarně nadané? A že ty nejsi ani jedno z toho, a tak nemáš šanci vytvořit to co ony? Nesmysl! Mám pro tebe návod na jeden skvělý, jednoduchý a neokoukaný vzor, které zvládnou i ty největší nešiky!

Nudí tě už jednobarevné nehty? Vyzkoušej vykouzlit na své ruce ohromující barevné přechody.

Nudí tě už jednobarevné nehty? Vyzkoušej vykouzlit na své ruce ohromující barevné přechody.

Co budeš potřebovat?

Rozhodně ti nejprve doporučuji kouknout se na přiložené video, abys pochopila, co tě vlastně čeká. Přece jen, z názorné ukázky to pochopíš lépe, než z textu, i přestože je anglicky. Zkouknuto? Tak jdeme na to! Potřebovat budeš tři až šest laků, které by měly odpovídat stejné barvě, akorát v jiném odstínu. Nejsi moc vybavená, co se týče laků? Popros mamku, sousedku nebo kamarádku o půjčení, navíc můžete přece tvořit společně :-) Zajisti si také průhledný lak, kterým na závěr vše ucelíš. Kromě laků budeš potřebovat ještě houbičku na make-up (pokud nepoužíváš, koupíš jí v drogerii za pár korun) a izolepu, kterou oblepíš nehty a zabráníš tak zašpinění.

Vzhůru do práce

Úplně na začátek přidám ještě jeden tip – jestliže jsi majitelka blogu, nebylo by vůbec marné, kdybys tento svůj pokus natočila a pak zveřejnila svým čtenářkám. Inspirujících videí není nikdy dost ;-) . Ale teď už vzhůru do práce. Úplně na začátek si nastříhej pár proužků izolepy a pečlivě oblep okolí každého nehtu. Zabráníš tak nepříjemnému zašpinění a lak bude pouze tam, kde má být. Nyní vezmi ten nejsvětlejší odstín a nanes ho na všechny nehty. Vyplatí se počkat, až opravdu důkladně zaschne. Už sis asi domyslela, že barevný přechod budeme kouzlit pomocí houbičky. Nejsvětlejší lak vystřídej za o stupeň tmavší a v menším množství ho nakapej na kraj houbičky. Poté začni lak houbičkou jemně obtiskávat, ale dávej pozor, abys zanechala na minimálně čtvrtině nehtu ten původní, nejsvětlejší lak. Opět počkáme až zaschne a pokračujeme stejným způsobem tak dlouho, dokud nepoužijeme všechny odstíny. Nakonec přetřeme průhledným lakem, který všechny vrstvy sjednotí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Nika

    Zkusila jsem a je to brnkačka :D votvořit tyhle nehty netrva ani hodinu…a vydrzelo to tyden-byla sem na dovolene na raftu a ty nehty aji tak vydrzely :) doporucuju ;)

  • El

    Místo izolepy stačí kůži okolo namazat důkladně krémem. :) Podle mě je to lepší, protože narozdíl od izolepy nepřekáží. :)