Snad každá z nás by si přála mít dokonalou postavu, jako z titulních stran módních magazínů. Pokud takovou postavu nemáš, nezoufej! V tuto chvíli ti přijdou hodiny geometrie k dobru.

avatar

Simona Mynářová
První blog měla už v 8 letech a pořád je to zábava!

Když se bříško vymkne kontrole

I ta nejkrásnější modelka mívá dny, kdy neodolá čokoládě. Bez toho se prostě žít nedá. Ovšem, tuhle „přitloustlou“ situaci umí modelky bravurně vyřešit. Vodorovnými pruhy by sis mohla ublížit. Raději sáhni po něčem s širšími svislými pruhy nebo pruhy, které směřují k pupíku. Černá barva, to je zaručená klasika v módě a nikdy neurazí, ale koho by bavilo chodit neustále v černém? Černá začíná být po čase nuda.

Jak dostat geometrii na svou stranu
Pruhovaná netopýří halenka
zdroj: salon.cz

Abrakadabra! Nohy jako modelka

Krátké, dlouhé, úzké nebo širší? Ať už máš jakékoliv nohy, vždy si najdeš nějakou výhradu, jsme přeci holky, ne? Pokud chceš mít opticky delší nohy, pomohou i boty na podpatku, pokud ti chůze na podpatcích moc nejde a nechceš mít vyvrtlý kotník, najde se i jiné řešení.

Jak dostat geometrii na svou stranu
Jedna z možností, jak prodloužit nohy v zebřím stylu.
zdroj: nd04.jxs.cz

Tak a teď k tomu optickému kouzlení. Máš-li delší a silnější nohy, pomohou ti je zúžit opět proužky. Ale obyčejné pruhy můžou být po chvíli nuda, můžeš zvolit i nějaké zajímavé legíny, které na sobě mají obrazce, které „rozbijí“ velké plochy a tak nohy opticky zúží. Anebo je tu zase ta černá klasika.

Jak dostat geometrii na svou stranu
Žádná černá klasika, ale krásné růžové legíny.
zdroj: fmoda.cz

Jak dostat geometrii na svou stranu
Černobílé legíny s neobvyklými obrazci.
zdroj: odea.sk

Stydím se odhalit své pravé JÁ v šatech

Neměla by ses nechat omezovat názory druhých, že nevypadáš jako modelka. Pokud se ovšem necítíš dobře ani ty, zvol chytře elegantní šatky. Zajímavé proužky, které směřují CIK-CAK, by mohly být tvůj šálek kávy.

Jak dostat geometrii na svou stranu
Krásné letní CIK-CAK šaty.
zdroj: bonprix.cz

Je pravda, že máš z čeho vybírat, stačí prolistovat jenom pár katalogů a zázrak je na světě. Dalšími možnostmi jsou například velmi zajímavé šaty, v oblasti prsou pruhované a ve spodní části s velmi zajímavými geometrickými obrazci.

Jak dostat geometrii na svou stranu
Velmi zajímavé šaty s obrazci.
zdroj: bonprix.cz

A nakonec velmi chytře navržené šaty s šipkou, která vám vykouzlí krásný pas. Takže holky, neváhejte, není na co čekat!

Jak dostat geometrii na svou stranu
Chytré šaty s šipkovým vzorem.
zdroj: media.vlasta2.ni.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář