Pět dní před koncem měsíce ledna mi domů konečně dorazil Ladybox. Určitě Vás zajímá, co jsem v něm objevila? Abych byla upřímná, možná to zase takové překvapení pro Vás nebude, protože většinu věcí už jste mohli vidět v jiných krabičkách. Pojďte se na tento boxík podívat ovšem sami!

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

Ladybox
Tentokrát byl Ladybox opravdu naplněný až po okraj a příliš volného místa se v něm nenacházelo.

Než to zjistíte

Celkový pohled do boxu působí velmi krásně, než zjistíte, že už polovinu těchto věcí máte doma! A co se v roce 2015 u firmy Ladybox změnilo? Snad jen to, že malá světle růžová krabička tentokrát dorazila v obyčejné kartonové krabičce bez potisku. Nikdo už tedy z Vašich sousedů pravděpodobně nezjistí, že Vám domů dorazila opět další várka nejrůznější kosmetiky. Upřímně? Pokud mi originální krabička dorazí nepoškozená je mi úplně jedno, jak bude vypadat její ochranný obal!

V krabičce byl i tentokrát přiložen dopis s popisem výrobků a ještě jeden propagační letáček brandnooz boxu. Výplní krabičky se i tentokrát staly modré „harmonyčky“.

Catrice Make-Up Nude Illusion, plné balení, 30 ml

Když v říjnu začínalo mrznout, pamatuji si, že jsem fotografie pro článek o Ladyboxu vyrazila pořizovat ven. Ještě lépe si tedy pamatuji, že právě v říjnové krabičce jsme mohli vyzkoušet tento make-up Catrice. Tehdy mi dorazil odstín 020 a přiznám se, že mi skvěle seděl, ale jelikož používám pouze BB krém tak zůstal ležet v krabičce pro nevyužitou kosmetiku. Tentokrát jsem objevila odstín 010 a ještě jsem ho ani nevyzkoušela. Bohužel nemůžu říct, že bych se chystala tento výrobek pravidelně používat. Nicméně povězte mi slečny, jste schopné za dva až tři měsíce spotřebovat 30 ml balení make-upu?

Ladybox
Prodejní cena tohoto make-upu je 199 Kč.

Dermacol Aroma Ritual Body Lotion, plné balení, 200 ml

Tělové mlék s obsahem pistáciového oleje jsem také objevila právě díky Ladyboxu. Tento výrobek mám doma a pravidelně ho využívám. Bohužel jeho spotřeba není zase tak velká, abych uvítala další balení, které se našlo i v této lednové edici. Tento produkt firmy Dermacol jsme mohli získat v září roku 2014. Toto revitalizační tělové mléko mě přesvědčilo, že umí opravdu skvěle hydratovat a vyživovat pokožku, rychle se vstřebává a oplývá jemnou pistáciovou vůni, která mi ze začátku nebyla příliš příjemná. Po delší době používání jsem si ovšem na parfemaci krému zvykla.

Ladybox
Toto tělové mléko můžeme koupit okolo 99 Kč i v běžných drogériích.

Rituals Sprchová pěna Yogi Flow, cestovní balení, 50 ml

Tuhle pěnu Rituals vidím vždy v Ladyboxu velmi ráda, protože ji často využívám při holení. I tento výrobek jsme mohli najít v krabičce, která vyšla v září loňského roku. Tato pěna mi už ovšem dávno stihla dojít, takže proč ne?

Ladybox
Prodejní cena této pěny, kterou jsme v Ladyboxu již viděli dokonce ve dvou verzích je 110 Kč.

Colgate Maximum Cavity Protection Fresh Mint, plné balení, 75 ml

Nové zubní pasty jsem si všimla, když jsem na ní v televizi uviděla reklamu. Těžko říci jestli to bude pravda, ale za tento výrobek jsem celkem ráda a na jeho zkoušení se těším. Jediné, co Vám o pastě prozatím mohu prozradit je, že má čistě bílou barvu a večer se budu těšit na její první použití!

Ladybox
Tato zubní pasta má zabránit tvorbě zubních kazů její cena se pohybuje okolo 70 Kč.

Inglot Freedom systém lesk, plné balení, 1,8 g

Zase Inglot? Já osobně jsem už z těchto výrobků celkem znechucená, nemám doma paletku a tak nemám kde tyto věci ukládat, proto myslím, že dopadne tento lesk stejně jako minulý. Pravděpodobně se mi totiž úplně rozpustí někde na poličce nebo v krabičce. Značku Inglot jsme naposled myslím mohly vidět v červnovém Ladyboxu.

Ladybox
Lesk v hodnotě 170 Kč u mě asi příliš dobře opět nedopadne, škoda, že Ladybox jednou jako bonus nedodá i paletku.

Sumita Beauty Champagne Eye Shadow Pencil, plné balení

Tuto tužku na oči vlastním už také a to opět od září, kdy jsem ji našla v Ladyboxu. Od té doby jsem ji pár krát použila a musím říct, že mě vždy velmi mile překvapila a nikdy nezklamala. Naopak opravdu mohu potvrdit, že má skvělou výdrž a krásně vypadá. Odstín je příjemný a hodí se téměř ke všemu. Bohužel ani tento výrobek jsem ještě nevypotřebovala a už mám doma další.

Ladybox
Tuto tužku na oči jsem si opravdu oblíbila, její prodejní cena je 369 Kč.

Guenerve Balíček pro formování postavy, zkušební sada, 3x20ml

Sada tři kusů se skládá z výživného a zpevňujícího tělového krém, chladícího gelu a prohřívajícího gelu a já se musím přiznat, že se na vyzkoušení této sady opravdu moc těším a jsem velmi, velmi zvědavá, jak bude nebo nebude působit.

Ladybox
Prodejní cena je 990 Kč za 3×200 ml a já jsem opravdu zvědavá, jak mě tato sada překvapí.

Barefoot SOS Rescue Cream, vzorek, 5 ml

I u tohoto výrobku mám pocit, že ho již odněkud znám. Tentokrát si ovšem nejsem tak jistá, zda je mi povědomý přímo z Ladyboxu. Krém s botanickými extrakty, esenciálními oleji a dalšími přírodními surovinami by měl pokožku hydratovat a poskytnout ji okamžitou úlevu, tak uvidíme, jak se osvědčí na mé suché a citlivé pleti.

Ladybox
Cena tohoto krému se pohybuje od 209 Kč za 25 ml.

Egyptian Magic zázračný krém, vzorek

Krém, který by měl být podle Ladyboxu skvělý naprosto na cokoliv. Jak je napsáno v dopisu jedná se o přírodní, výživný balzám na pleť i vlasy což mi přijde trochu divné… no osobně si moc dobře neumím představit, že by mi na vlasy a pokožku vyhovoval jeden krém, ale uvidíme a někde určitě vyzkoušíme.

Ladybox
Cena od 59 ml za 715 Kč a já jsem opravdu zvědavá, co mi tento krém předvede, trumfne i zázračný kelímek od Oriflame?

Zhodnocení a celkové dojmy z krabičky

Nebudu Vám lhát, z krabičky jsem nadšená i zklamaná, musím přiznat, že se vždy těším na nové věci, s kterými mě tato krabička krásy často seznamuje. Někdy je poznání milé a někdy naopak. Dnes jsem však v krabičce objevila hlavně produkty, které již znám a nenašla jsem nic kromě zubní pasty Colgate a balíčku Guenerve, co by mě nějak více ohromilo. Ovšem musím uznat, že i když mi tento lednový boxík nepřinesl nic nového, daroval mi více méně ty nejlepší výrobky z předešlých krabiček jako je například tělové mléko od Dermacolu nebo tužka na oči od značky Sumita. Tento Ladybox ve mně vyvolává smíšené pocity, ale důležité jsou i ty Vaše, jak vnímáte lednovou edici Vy?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář