Máte slabé a krátké vlasy a přitom toužíte po husté, dlouhé „hřívě“? Nechce se vám čekat roky, než vám vlasy dorostou do požadované délky?

Pak sáhněte po tom, co současný trh nabízí a co je skutečně osvědčené – clip vlasy. Clip vlasy mají desítky výhod, pro které se staly hitem v prodlužování vlasů.

Jak bezpečně prodloužit vlasy za pár minut

Co jsou clip in vlasy?

Clip in vlasy jsou syntetické či pravé (lidské) vlasy připevněné v trsech na sponkách. Vyrábějí se v různých délkách (od 50 – 70 cm), šířkách pruhů (od 5 – 20 cm), barevných variantách a samozřejmě i v různých gramážích (od 4g – 150 g). V závislosti na vašem přání si můžete vybrat rovné clip in vlasy i vlnité.

Jak vybrat správné clip in vlasy?

Nejčastěji žádaným druhem těchto příčesků jsou rovné clip in vlasy, které jsou ideální pro dosažení perfektního efektu prodloužení u většiny žen a dívek. Při výběru clip vlasů se vždy soustřeďte na to hlavní – na kvalitu. Investice do kvalitního příčesku se vám stonásobně vyplatí. Vždy vybírejte raději vlasy přírodní (lidské), které se oproti těm syntetickým dají lehce upravovat (fénovat, kulmovat, žehlit) i mýt. V dalším kroku se zaměřte na odstín. Pokud nechcete experimentovat, pak by příčesek měl mít stejný barevný odstín, jako vaše vlasy přirozené. Jedině tak docílíte maximálního efektu přirozeného vzhledu, aniž by kdokoliv poznal, že nosíte vlasy prodloužené.

Husté clip in vlasy aneb není sada, jako sada

Jak již bylo zmiňováno, rovné clip in vlasy se vyrábějí nejen v různých délkách, šířkách a barevných odstínech, ale také gramážích. Pokud uvažujete o koupi extra husté sady, která má často gramáž kolem 145 – 150g, pečlivě si prohlédněte, jak takový clip in vypadá.

Velice často se stává, že internetové obchody nabízejí husté sady clip vlasů vytvořené pouze z velkého množství vlasových pásů. Aplikovat pak takovouto sadu složenou např. z šestnácti vlasových pásů bývá dosti obtížné. Ve většině případů se to daří pouze ženám s extrémně hustými vlasy.

Oproti tomu kvalitní husté sady příčesků jsou vyráběny tak, že počet pásů v jedné vlasové sadě se nezvyšuje spolu s její hmotností. V jednotlivých pásech je obsaženo větší množství vlasů, nebo jsou např. dva pásy spojeny dohromady. Ideální počet vlasových pásů v jedné sadě bývá okolo 8 až 10 kusů. S takovými to clip vlasy dosáhnete skutečně maximálního efektu, aniž byste se museli trápit s jejich aplikací.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

 • andrea22

  clip
  in vlasy
  sa bežne kupujú aj pod 150 g a vôbec to nevyzerá ako myší chvost, samozrejme ak sa bavím o dĺžke povedzme cca 40-50 cm, taktiež zaváži aj kvalita daných vlasov

 • Petra.K

  ty pod 150g ale asi slouží jen jako takové doplňky do bohatých účeů a asi ne ajko ty co majíúčes nějak hodně obohatit

 • Veruš

  Rozhodně bych nešla do sady clipů pod 150g, to vypadá na hlavě hrozně, jak myší ocasy a rozhodně jde poznat, že jsou vlasy prodloužené. S hustými sadami se to nestane