Blíží se léto a my budeme naše těla odhalovat se stoupajícím vedrem čím dál víc. Určitě by bylo fajn mít na těle nějakou ozdobu, která by právě v létě byla vidět.

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

Blíží se léto a my budeme naše těla odhalovat se stoupajícím vedrem čím dál víc. Určitě by bylo fajn mít na těle nějakou ozdobu, která by právě v létě byla vidět. Napadlo tě tetování? Taky po něm už nějakou dobu toužíš, ale z nějakého důvodu se bojíš? Ať už nebezpečí přenosných chorob při vznikání tetování, pořád nevyjasněné rakoviny kůže z tetování, alergií, nebo si jen nejsi jistá, jestli se ti tvoje tetování bude líbit i za 20 let? Mám pro tebe skvělé řešení, se kterým se pobavíš, je 100% přírodní, vypadá jako pravé tetování a když se ti přestane líbit, žádný problém. Tetování samo zmizí za 2-3 týdny.

Tajemství rostliny objevili Indiáni

Tajemství rostliny objevili Indiáni

Kde se jagua bere?

Jagua, Jenipapo, Huito nebo Caruto jsou místní názvy rostliny rostoucí v jihoamerickém deštném pralese. Latinský název této rostliny je Genipa Americana. Obyvatelé Amazonie věří v léčebné účinky jejích plodů. Z dužiny vaří džem a alkoholické nápoje a šťávu z plodů používají k vytváření rituálních obrazců na tělo. Obsahují totiž složku genipin, která barví kůži modře až černě.

Jagua tattoo nebo henna?

Jagua tattoo je srovnatelné s tetováním hennou, liší se pouze barvou. Henna barví do červenohněda, jagua tattoo má modročernou barvu. Nepleť si jagua tattoo s „černou hennou“. Jagua tattoo je přírodní produkt, černá henna je uměle obarvená henna. V poslední době se navíc objevují případy silných alergií na tetování hennou a přidaná černá barviva jí jistě moc nepřidají.

Kde si nechat udělat jagua tattoo?

Tetování jagua tattoo gelem si můžeš nechat udělat buď v salónu, kde tě obrázek vyjde v závislosti na velikosti od 200 do 1000Kč nebo si tubu s jagua tattoo gelem můžeš koupit a malovat si sama doma. Tuba s 5ml gelu stojí okolo 100Kč. Vydrží ti na jeden velký obrázek nebo na několik malých.

Aplikace jagua tattoo gelu doma

Špičku aplikační tubičky s gelem propíchni jehlou nebo ustřihni. Gel opatrně vytlačuj a vytvoř na kůži požadovaný obrázek, pak ho nech zaschnout a dej pozor, aby sis ho mezitím nerozmazala. Tetování zaschne během 15 až 60 minut, záleží na jeho velikosti a teplotě v místnosti. Zaschlý obrázek nech na kůži 2 hodiny, pak ho sloupni. Zbytky gelu můžeš opláchnout vlažnou vodou. Po sloupnutí zaschlého gelu se ti na kůži objeví jen šedavá kresba, ale nelekej se. Během 24 hodin tetování ztmavne až do výsledného modročerného odstínu. Aby ti tetování vydrželo co nejdéle, vyhni se koupání v bazénu, sauně, tření při sprchování a peelingu. Po otevření tubičku s gelem dobře uzavři, aby gel neztratil své barvící účinky a vlož ji do mikrotenového sáčku. Skladuj při stálé pokojové teplotě nebo v mrazáku. Takhle ho můžeš skladovat i několik týdnů.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Anet

    Ahoj, ano, už se mi to taky stalo..Je to nejspíš špatným skladováním. Nemusí to být ani tvoje chyba jako dodavatele. Tuba by neměla být na světle, nesmí být vystavena extrémním teplotám, ideální je pokojová teplota. Tuba by se po otevření měla rychle, ideálně do týdne, spotřebovat…Bohužel když jsem psala tenhle článek, měla jsem s jagua ty nejlepší zkušenosti, teď už to o ní říct nemůžu.

  • jj

    Ahoj.. koupila jsem si jagua tatto gel.. hm a výsledek? měla jsem to na sobě asi tři hodiny. Šedé to bylo, ale neztmavlo to, vůbec. Zmizelo to. A mě pak mrzelo, že jsem za to vyhodila prachy. Chtěla jsem tetování, at už opravdové nebo dočaasné. Možná jsem byla naštvaná kvuli sobě, možná mě to zklamalo, protož ejsem se tak těšila, ale na ten hroznej pocit zklamání nikdy nezapomenu. Nechci nějak odrazovat od tetování, já jen, že by se do toho neměly vkládat tolik naděje a jít do toho s mírou nadšení, protože pak se snadno stane, že bude člověk zklamaný.