Snad každá žena miluje oblečení a doplňky, s nimiž doufá, že bude opravdu trendy. Zvolená móda je zcela nezbytnou součástí naší osobnosti, která by neměla postrádat šťávu. Styl může být tvým miláčkem, o kterého je však zapotřebí pečovat.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Snad každá žena miluje oblečení a doplňky, s nimiž doufá, že bude opravdu trendy. Zvolená móda je zcela nezbytnou součástí naší osobnosti, která by neměla postrádat šťávu. Styl může být tvým miláčkem, o kterého je však zapotřebí pečovat. Podívej se na základní módní rady a zajímavé tipy módního rádce, který tě může nejen inspirovat, ale také motivovat k oživení šatníku.

Víš, co je důležité v módě? Oživ svůj šatník a vsaď na kvalitní doplňky za skvělé ceny. Stačí vědět, kde hledat!

Víš, co je důležité v módě? Oživ svůj šatník a vsaď na kvalitní doplňky za skvělé ceny. Stačí vědět, kde hledat!

Obměna šatníku je nesmírně důležitá

Pravidelná obměna šatníku je poměrně důležitou věcí, která ovlivňuje tvůj styl. Vždy je dobré jednou za čas “refreshnout” své oblečení, aby ses cítila a šla s dobou. Kvůli tomu však určitě nemusíš vyházet celou svou skříň jen proto, že zrovna některé hadříky momentálně nefrčí. Trendy se neustále vrací, takže je jisté, že to, co je nyní out, zanedlouho využiješ, navíc když to oživíš nějakým zajímavým doplňkem či novou kombinací. Hezké oblečení dnes na internetu seženeš za opravdu příznivé ceny. Pokud se ti razantní zásah do šatníku příliš nelíbí, začni nejprve s obměnou menších kousků.

Vzájemná souhra hadříků a doplňků

Kromě obměny šatníku je důležité, aby oblečení a doplňky parádně ladily. Správná kombinace pak vytvoří suprový a stylový dojem. Tvé doplňky nemusí být nijak extra výrazné ani drahé. Stačí i drobnosti, které dokážou udělat divy. Příkladem může být levná, přesto mnohdy moc hezká bižuterie. Ta, pokud je správně zvolená, se hodí k jakýmkoliv příležitostem. Šikovným doplňkem jsou i pásky a samozřejmostí tvého looku by měly být i vhodně zvolené kabelky, obuv, hodinky a další. S doplňky, oblečením i jejich barvami si vždy pohraj a dej si záležet na vzájemném sladění.

Okořeň svůj styl a zvyšuj si sebevědomí

Určitě máš ráda chvíle, kdy si i maličkou módní věcí uděláš radost. Móda je pro nás holky bezpochyby něčím, co nás naplňuje a přinese pocit štěstí i spokojenosti. A samozřejmě nejen to. Takový bezva ulovený kousek oblečení či čehokoliv jiného ti dokáže hravě zvýšit sebevědomí. Dodá ti pocit, že jsi opravdu trendy a tvá spokojenost z uloveného kousku tento dojem podpoří. Heslo tedy zní: Udělej si vždy radost tím, co se ti líbí! Může se jednat klidně i jen o originální doplňky. Díky tomu smázneš dvě mouchy jednou ranou. Budeš stylová a zaplavíš se tím parádním pocitem spokojenosti i radosti.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://kajina-s.blogspot.com/ Kájina

    Teď je moderní uplně všechno! A nejlepší je že když doma zkoušim různé kombinace a jsem vždycky nadšená, tak mi mamka řekne: “No ale to já taky nosila “když sem byla mladá” všechno se vrací a v dnešní době si můžeš vzít na sebe všechno…. Samozřejmě v módních časopisech publikují přesně to co je “teď momentálně” in ale držte se motta:”Nejde o to co nosíš ale jak to nosíš!” a je to pravda. Nedávno jsem si v obchodě zkoušela červený svetr a mamka mi povída že je ubyčejný a já jí na to odpovídám: “A právě proto ho musím udělat neobyčejným” vyhrnula jsem si rukávy a už sem ho měla doma ;D…..

    kajina-s.blogspot.com/