Plánuješ koupání s kamarády a stále nevíš, jaké plavky si koupit? Jednodílné? Dvoudílné? Je nejvyšší čas se o tom něco dozvědět. Podíváme se detailně na tvoji postavu a z toho usoudíme, který typ plavek je pro tebe ten pravý.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Plánuješ koupání s kamarády a stále nevíš, jaké plavky si koupit? Jednodílné? Dvoudílné? Je nejvyšší čas se o tom něco dozvědět. Podíváme se detailně na tvoji postavu a z toho usoudíme, který typ plavek je pro tebe ten pravý. Pak už jen zbývá vybrat tu správnou obuv, klobouk, pareo a vyrazit k vodě ve velkém stylu!

Ideální na vodu, k moři i k rybníku

Plavky LivCo Corsetti Amphitrite

Pokud je tvou devizou krásně tvarovaná dlouhá šíje a široká ramena zdůrazni jej plavkami s hlubokým výstřihem, ramínky posazenými hodně na stranu nebo zavazováním za hlavou. Každé plus tvojí postavy musíme vyzdvihnout a zápory naopak schovat a potlačit. Pokud nechceš ramena zdůrazňovat, vyvaruj se nejrůznějším ozdobám na ramínkách, křidélkům a podobně. Jestli máš ale pocit, že by ti neuškodilo ramena trošku opticky rozšířit, vybírej plavky s mělčími výstřihy a již zmíněnými ramínky typu bardotka. Prospěje ti také vodorovný proužek nebo světlejší barva horního dílu plavek. Naopak se vyvaruj svislých vzorů, které by tě opticky sice prodloužily, ale současně také zúžily v ramenou.

Dámské plavky ZDE

Máš velká prsa?

Jestli jsi majitelkou velkého poprsí, vybírej si modely horního dílu s kosticí nebo s vyztuženými košíčky. Prsa tak dokonale zpevníš. Pokud je chceš také opticky zmenšit, neobejdeš se bez plavek tmavší barvy, například tmavě modrých. Ty jsou sexy, ale současně vypadají i elegantně. Pokud ale chceš zvolit spíš hravou variantu vzoru, můžeš nakombinovat spodní díl jiné barvy, než horní.
Věděla jsi, že asi patnáct procent dívek má velikost košíčku podprsenky A? Také se tě to týká a máš pocit, že by s tím bylo potřeba něco dělat? Alespoň v létě při výběru plavek? Plavkám věnujeme docela dost péče, hlavně při jejich výběru. Ale proč ne, je to důležitý element našeho šatníku. Ideálním a pohodlným řešením pro velikost A jsou trojúhelníčky. To je varianta klasická. Kdo chce prsa zvětšit, může zvolit výztuže, ty nám jednoznačně přidají na objemu. Můžeš si dovolit koupit i plavky bez ramínek, různé kanýrky, nabírání apod. Pokud by ses nebála jednodílných plavek, tak právě ty jsou velice vhodné pro malá prsa. Vytvoří tak větší plochu látky v oblasti prsů, takže i ploché slečny vypadají najednou o mnoho vnadněji.

Krátké nohy? Udělej z nich svoji přednost!

Krátké nohy jsou problém mnoha žen. My s ním ale umíme pracovat. Trik je v tom, pořídit si modýlek s vysokým vystřižením, které skvěle prodlouží i ty nejkratší nohy. Nohy se také budou zdát delší, pokud zvolíš svislý proužek v dolní oblasti. Rozhodně zapomeň na nohavičky a podobné vychytávky. Ty jsou určené jen super hubeným a extra dlouhonohým.

Dvoudílné plavky k vodě – www.pradelkoprotebe.cz

Větší bříško, taky žádný problém

Máš bříško, které potřebuješ skrýt? Jednoduché! S plavkami, které zdobí šikmý proužek v oblasti břicha, to zvládneme bravurně. Pozor ale na různé pásečky a předěly v oblasti pasu. Ty naopak upoutávají pozornost na tuto oblast.

Už se cítíš líp? Sebevědomá, šik a elegantní? Tak hurá k vodě!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Diana Reichmannova

    Já právě kvůli tomu, že mám trochu větší bříško raději nosím jednodílné plavky. V těch dvoudílných se prostě necítím tak dobře. To mi úplně připomnělo, že bych si asi měla rychle nějaké sehnat. Příští měsíc chceme jet na dovolenou k moři a já zádné nemám. Koukala jsem, že třeba tady https://www.damske-jednodilne-plavky.cz/ mají docela slušný výběr.