Každé vlasy potřebují určitou péči, díky které budou vypadat zdravě i krásně. Vlasy tě následně odmění super vzhledem, kterým se budeš moci právem pyšnit. Chyba v péči nastává především při špatné volbě vlasových výrobků a kadeřnických potřeb.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Každé vlasy potřebují určitou péči, díky které budou vypadat zdravě i krásně. Vlasy tě následně odmění super vzhledem, kterým se budeš moci právem pyšnit. Chyba v péči nastává především při špatné volbě vlasových výrobků a kadeřnických potřeb. Proto jsem pro tebe připravila stručnou rekapitulaci potřeb, u kterých bys neměla zapomínat na správný výběr.

Toužíš po krásných a na první pohled zdravých vlasech? Nepodceňuj výběr vlasové kosmetiky a doplňků.

Toužíš po krásných a na první pohled zdravých vlasech? Nepodceňuj výběr vlasové kosmetiky a potřeb.

Vhodná vlasová kosmetika

K zdravým vlasům je zapotřebí správně zvolená vlasová kosmetika určená pro tvůj typ vlasů. Té je naštěstí k výběru mnoho, a proto je třeba, aby vlasová kosmetika byla volená co nejpečlivěji. Pro stoprocentní krásu vlasů je důležité používat kvalitní vlasovou kosmetiku, která se používá i v kadeřnických salónech. Tam jsou vždy k vidění nejkvalitnější výrobky od známých firem, se kterými kadeřnice pečují o kštici svých zákaznic. Profesionální vlasová kosmetika,  jenž používají kadeřníci, je dostupná i tobě a často za velmi výhodné ceny. Vybrat si můžeš ze široké škály kvalitních šampónů, kondicionérů, zábalů, masek i další péče a samozřejmě také barev na vlasy, u kterých je zrovna tak nutné přihlížet na kvalitu. Rozhodně se neboj do svých vlasů investovat a vybírej pro ně vhodnou vlasovou kosmetiku, která je pro ně určená. Ony se ti následně odvděčí, což ocení i tvé okolí.

Nezbytné kadeřnické potřeby

Pro vykouzlení super vzhledu tvých vlasů jsou bezpochyby nutné kadeřnické potřeby, kterých je také značné množství. Na tvém seznamu by rozhodně neměly chybět kvalitní hřebeny, kartáče, kulmy, fény, žehličky a mnoho dalších nezbytností. Tyto kadeřnické potřeby je opět nutné vybírat s pořádnou pečlivostí. Hřebeny i kartáče si zvol podle typu tvých vlasů. U kulem, fénů i žehliček buď však opatrná. Raději se vyhýbej “no name” značkám a běž do nákupu osvědčené značky, se kterou vedle rozhodně nešlápneš. Při těchto úpravách nezapomínej na vlasovou kosmetiku. Ta zabrání poničení vlasů při kulmování, fénování nebo rovnání a zajistí ti přirozený vzhled tvých vlasů.

Když obnova déle trvá

Pokud máš dojem, že tvé vlasy zdravě nevypadají a do krásy mají daleko, můžeš vyzkoušet prodlužování vlasů. Někdy obnova vlasů trvá déle a během doby, než se dají do pořádku, ti prodloužené vlasy vykompenzují momentální nestabilitu tvých vlasů. Ale i ony potřebují určitou péči. Pokud se chystáš dopřát si prodloužení vlasů, nezapomeň na dobře zvolený hřeben a vhodnou vlasovou kosmetiku. Dáš tak prodlouženým vlasům delší životnost. Hýčkat své vlasy pravidelně není až tak složité, stačí jen vědět, jak na to.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář