Skrz formulář a kontakty zde na webu nám posíláte vzkazy, příběhy a třeba i sprosťárny. Zde je jedna ultra výživná zpráva od anonymního čtenáře, která stojí za pozornost.

avatar

Příběhy čtenářek a čtenářů
Máš zajímavý příběh či názor? Pošli ho na kamoska@kamoska.cz

Tento postoj je důkazem, že lidé jsou opravdu různí. Dost možná se jedná jen o provokaci, ale i tak jsem docela zvědavá, jaký si na zprávu uděláte názor. Text byl jen mírně upraven do odstavců a obohacen o obrázky, aby se lépe četl.

Tohle nám přišlo:

Stádo vyumělkovaných pipinek

Myslíte si, že když se nalíčíte, že budete tou nejsvůdnější sexbombou? Tak to dovolte, abych se zasmál. Líčením ze sebe děláte akorát laciné šlápoty a z nás kluků blbečky! Vaší utkvělou představou je, že když na sebe naflákáte tunu těch barevných kravinek za tisíce korun, budeme z vás prostě paf. Napadlo vás ale někdy, že ze sebe zbytečně děláte jen malůvky, které jsou nám spíš k smíchu? Navíc se přidáváte jen do stáda další primitivních pipinek, co si myslí, že můžou mít milion řas, zlatou pleť a rty nafouklé jak skákací hrad na pouti.

Líčením k sexy vzhledu?
Líčením k sexy vzhledu?
zdroj: facebook.com/EmbarrassingMakeupMoments

Netěžíte ze své přirozenosti

Nalíčená holka je pro mě nesebevědomá puťka, která nedokáže sbalit kluka bez tuny make-upu, řasenky, stínů a dalších blbostí. Nemá na to. Normální holka sbalí kluka svojí přirozeností, a to vy nejspíš prostě nedokážete (jak smutné a ubohé)! Někdo vám do hlavy nasypal sr*čky v podobě trendů a vy se jich držíte, protože to prostě řekl nějaká blbka z blogu, tak to budete dělat taky, co? Myslíte ale trošku taky na realitu a na ty reálný chlapy, který prostě na ty trendy nejsou zvědavý a chtěj normální přirozenou holku? Asi ne, jinak byste na sebe to všechno mermomocí nepatlaly. Uvědomte si, laskavě, že váš svět není přehlídkové molo, E55, cirkus ani travesti show! Ledaže byste se minuly povoláním.

Určitě si o sobě myslí, že jsou krásné
Určitě si o sobě myslí, že jsou krásné!
zdroj: facebook.com/EmbarrassingMakeupMoments

Riskujete naše zdraví

Taky mě dostávají ty vaše rady, jak zamaskovat nedostatečky, pupínečky… V domnění, že nám snad vyletí z kalhot, napatláte na sebe pro zakrytí nedokonalostí všechny ty hovadiny a pak jdete na rande. Že se nestydíte! Vy v zrcadle vypadáte rádoby suprově (přitom jste maškary), ale když vám kluk dává pusu, vidí ty hnusné nánosy a má dost (vlastní zkušenosti). To je pak pomalu srovnatelné s líbáním travestity. To jste mohly jít rovnou makat do privátu a inkasovat na sexuchtivých strýčcích nebo se vlnit u tyče. A co teprve, když se s námi vyspíte a riskujete náš infarkt po probuzení vedle vás. To je pak člověku pěkně šoufl, když místo té holky, kterou minulou noc sbalil, na něj vykoukne někdo jiný (často i příšera, opět vlastní zkušenost). To už je na výčitky svědomí a rychlý odvoz do nemocnice.

Je něco děsného probudit se vedle vás.
Je něco děsného probudit se vedle vás.
zdroj: facebook.com/EmbarrassingMakeupMoments

Dáváte si masku, která z nás dělá debily

Když už jsem to naťuk, z nás kluků děláte jenom idioty a ze sebe… ehm, nechtějte slyšet. Líčením si děláte masku (snad pro soutěž šlapka roku?) a tou nás chcete navábit. Když se teda někdo jakoby chytne, dostane zanedlouho brutální facku, když se mu zjevíte ve vší přirozenosti. Líčením nám sprostě lžete a přetvařujete se, protože bez toho vypadáte úplně jinak. Vy si to neuvědomujete, ale není o co stát, vážně ne, zvlášť z pohledu nás.

Líčení je důkazem malého sebevědomí.
Líčení je důkazem malého sebevědomí.

Dejte si označení na čelo

Zamyslete se teda nad tím, proč to děláte a pro koho. Jestli nejste hezké, tak vám líčení vážně nepomůže, protože vás stejně kluk dříve či později prokoukne a jestli chcete být jen cool, tak šup do stáda couřiček, kam prostě patříte. A nechci slyšet takové hovadiny, že to děláte pro nás, když nám je šumák nějaký váš malý pupínek, kruhy pod očima a tak. Chceme vás přirozené, chápete? Jestli si z toho nevezmete ponaučení, tak buďte tak laskavé a na nalíčený ksicht dejte velký nápis: „Jsem coura“ nebo „Bacha, kryju svojí hnusnost“. A pak bude to vaše líčeníčko i pro nás férové a my aspoň budeme vědět, do čeho vlastně jdeme. A to jsem ani nenakousl tu ohavnost, když se líčí holky na základce.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Aleš

  Moje holka se ted maluje a vubec nevím co si mám o tom myslet a nevím jeslí to děla pro mně nebo pro jine kluci

 • Matej

  Tak toto je najlepšie vystihujúca téma. Dávam autorovi za pravdu.

 • lol

  souhlasim s tvým článkem a to jsem holka! :D nelíčim se vůbec,jediný co používam je krém na plet’ který si nanesu každý ráno abych měla hezkou plet :D uschne rychle :D jinak miluju přirozenost a taky vim že ty zmalovaný štětky maji komplexy a vim že si ty komplexy léčí na přirozených lidech který nepatří,nechtěji a nebudou patřit do stáda a to je sere tak maji další komplexy i vztek a je to hromádka komplexů která si lže :D

 • Jana

  Vážený pane .. proberte se !
  Já patřím k těm ženám, co se nikdy nelíčily .. na většinu “malovátek” mám alergii, prostě se buď osypu nebo to pálí jako sto čertů ..
  Podle Vás bych tedy měla “být ve fóru” .. překvapím Vás, opak je pravda .. Muži o, Vámi připomínanou přirozenost, nestojí .. cítím to sama na vlastní kůži..
  Chtějí ženu, když už ne dokonalou, tak nalíčenou a takovou, která “nedává na odiv” své nedostatky .. Souhlasím s komentářem cass .. když je žena nenalíčená, tak budí dojem, že o sebe nepečuje ..
  Jako muž byste měl vědět, že Vaši “kolegové” se svojí polovičkou prostě chlubí, co si budeme nalhávat …
  Řeknu Vám starou pravdu, kterou asi neznáte ačkoli jste muž … muži totiž vnímají ženy vizuálně a až potom, co je uvnitř .. pro mě je to smutné, ale je to tak …

  A když půjdete do sebe, tak i Vy dáte přednost krásné nalíčené dámě s krásným účesem a perfektní manikurou před takovou, jako já .. nenalíčenou, s vlasy převážně do ohonu a viditelnými vadami na tváři ..

 • Kristýna Strpická

  Tak hele jako co to tady vykládáš? Vy nám nadáváte štětky bez budoucnosti a pak vás stejně vidíme procházet se vedle “štětičky”… Takovéhle obrázky jsou opravdu Extreme, neboli Lady Gaga.. A navíc si myslím, že sám tady pán by se tak neponížil aby chodil s Naturalou která se nikdy v životě nenamalovala…. Zas tak si o sobě nemysli.. Měla by ses nad tímhle článkem zamyslet……

 • cass

  Zajímavé, protože dost často tyhle kluky, co říkají jak nemají rády zmalované fuchtle, potkáte vedle “zmalované fuchtle”.. myslím, že kdyby všechny holky chodily úplně nenalíčené, tak je o hodně víc kluků na kluky (samozřejmě nadsázka,ale..:D) :) ) Znám spoustu kluků, co by zase nezakopli o slečnu, která se nelíčí, protože z ní mají dojem, že se o sebe tím pádem nestará (ano, taky přehnaný pohled na věc).

 • Saphira

  Jsem s tebou klukuuuuu :D DDDDD nasmála sem se jak zvíře :D :D skákací hrad na pouti xDDD no chcípám xD ten článek je suprovej !!! obrovský LIKE

 • Pufflie.blog.cz

  Holk se asi obklopuješ s holkama s tunou makeupu… Vsadím se, že kolikrát si kluk ani nevšimne, že holka nalíčení já (stačí třeba řesenka a tužka, oko je zvýrazněné, hezčí, ale kluk si toho často nevšimnem,m že to je jen líčením.

  Mám to ko Nikola K. Nelíčím se kvůli klukům – přítele už dost dlouhou dobu mám. A i on mi říká, že jsem ta nejkrásnější… i kdž mě vydí nalíčenou, nenalíčenu nebo třeba po ránu :)

  Ono je pravda, že to některé slečny opravdu přehánějí (viz fotky), ale jak můžeš všechny cpát do jendoho pytle, to nepochopím.

 • Pavla

  Já osobně s tímto článkem souhlasím tak napůl. Když se někdo namaluje, jak výše uvedené obrázky, tak už má teda fakt dost a tohle by se mělo zakázat :) Ale dát na sebe trochu řasenky? Co je na tom pro boha tak špatnýho? Prostě se chceme klukům a sobě líbit :) Když vyjdu ven s nezamaskovaným pupínkem uprostřed obličeje, tak mi to na sebevědomí moc nepřidá. A kdo stojí o zamindrákované holky? Ne každý dostal do vínku ideální pleť, obličej a postavu. Myslím, že by jsi se měl zklidnit a neházet holky do stejného pytle. Ne každá je zmalovaná čůza, co nevyjde bez make- upu. Nenamalovaných holek mám kolem sebe hodně, takže příště si začni s nějakou holkou, s kterou budeš spokojený a přestaň nás ostatní urážet. Díky.

 • amjad

  Hat

 • http://www.facebook.com/nkrupickova Nikola Krupičková

  Tak tobě nějaká holka asi hodně ublížila a srazila sebevědomí, když ze sebe dokážeš vy*rat taková ho*na (s prominutím, ale autor je též sprostý).
  Já se líčím pro to, že mě to baví, líčím se pro sebe a rozhodně ne kvůli klukům (to spíš už možná kvůli holkám ;D). Mně třeba přítel, když se vedle mě probudí, říká, že jsem nejkrásnější na světě. A to na sebe, podle tebe sra*ky, “patlám” ;)

  A taky nechápu kam jsi došel k rovnici – nalíčená holka = coura. Když ti nalíčené holky tak vadí, nepřemýšlel si o tom, že jsi třeba na kluky?? :D

 • Radka

  Tak tohle mě teda dost pobavilo :D Pokud to holka s líčením umí a nepřehání to, tak naopak podtrhne svou přirozenou krásu a kluci si leckdy ani neuvědomí, že jsou holky namalované.. A ano, přemalované holky s tunou makeupu jsou strašné a nemají to v hlavě v pořádku. Ale líčení všeobecně bych být tebou určitě nehanila:)

 • Míša

  Naprosto souhlasím – holky nepatlejte na sebe tolik makeupu, řasenky a kdovíčeho. I přes všechny nedostatky kluci mají raději přirozené holky, které na sobě nemají tunu líčidel (také vlastní zkušenost) :)

 • Kámoška.cz

  Poprosila bych o snahu vynechat v komentářích sprostá slova.