Japonské hodinky, které patří ke špičce hodinek a nabízí velký sortiment funkcí. Celosvětová firma Casio je známá svou inovací, dlouho životností a hodnotou. Japonská společnost Casio vznikla v roce 1957, kdy vyráběla kalkulačky. V roce 1974 se objevila na trhu s vyráběním hodinek.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Japonské hodinky, které patří ke špičce hodinek a nabízí velký sortiment funkcí. Celosvětová firma Casio je známá svou inovací, dlouho životností a hodnotou. Japonská společnost Casio vznikla v roce 1957, kdy vyráběla kalkulačky. V roce 1974 se objevila na trhu s vyráběním hodinek. Dnešní hodinky se vyrábí přímo v Japonsku, ale některé modely se vyrábí v Číně nebo v Taiwanu, přesto se tyto hodinky vyrábí ve fabrikách firmy Casio, a proto kvalita zůstává stejná, jako kdyby byly vyráběny v Japonsku.

Casio vyrábí originální a kvalitní hodinky pro ženy i pro muže. Některé modely nabízí opravdu zajímavé funkce!

Casio vyrábí originální a kvalitní hodinky pro ženy i pro muže. Některé modely nabízí opravdu zajímavé funkce!

Pro každou příležitost

U svých prvních modelů využila znalosti a zkušenosti z vývoje kalkulaček a elektronických diářů, díky kterým se vypracovali na jednu z nejrozšířenějších hodinářských značek současnosti. Hodinky Casio nám kromě klasického ukazování času nabídnou i užitečné funkce, jako je diář, schopnost zobrazovat obrázky, měření tepové frekvence či určovat teplotu nebo momentální zeměpisnou šířku či délku a mnoho dalších. Nabídne nám využití svých modelů při všech typů aktivit od běžného nošení, přes cestování, dokonce i sportování. Kvalita servisu řadí hodinky mezi bezproblémové, zejména kvůli perfektní servis pásků, náramků, skel ale i celých pouzder. Díky líbivým designům a propracovanosti spojenou s dobrou cenou si tato značka nachází stále mnoho spokojených zákazníků po celém světě.

Dámské hodinky Casio

Dámské hodinky Casio si získali své místo u elegantních žen, ale i sportovně založených. Hodinky se za několik let staly symbolem efektivnosti a kreativnosti. Najdeme zde velmi slušný výběr, jak sportovních, tak i elegantních modelů, které zdobí ženám zápěstí a jsou vhodně i do společnosti.

Pánské hodinky Casio

Zajímavé by mohly být pro muže, kteří mají rádi a ocení vývoj novějších a novějších technologií. Mohou být skutečným pomocníkem v podobě přesného počítače v sportovním charakteru nebo můžou posloužit, jako ozdobný šperk v podobě elegantního jemného modelu precizních hodinářských rysů.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • tonka

  ja mam tyhle http://www.levnehodinky.cz/casio-baby-g-msg-300c-7b2er.html pro holku jak delane… spousta lidi mi je pochvalila…

 • Lolinka Bolinka

  Já mám tedy několik hodinek od Casio a vždy spokojenost. U každé značky si člověk může koupit low-end nebo nějaký opravdu vymakaný kousek, tak to prostě je. Nejde teda říct, že Casio jsou nekvalitní :-)

 • no jasně

  a proto kvalita zůstává stejná = mizerná :D

 • http://www.romcaala.blog.cz Ála :-*

  Hezké Hodinky ;)