Jsi otrávená neustálým bojem s chloupky? Nudí tě se obden holit nebo se každý týden hodiny mučit s epilátorem, či voskem? Právě pro tebe tady máme exkluzivní slevu 94% na trvalou epilaci celého těla.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Jsi otrávená neustálým bojem s chloupky? Nudí tě se obden holit nebo se každý týden hodiny mučit s epilátorem, či voskem? Právě pro tebe tady máme exkluzivní slevu 94% na trvalou epilaci celého těla. Je tu léto, sluníčko, teplo, což znamená sukně, šortky, tílka, plavky! Zní to skvěle, ale některým z nás to kazí myšlenka na nekonečný boj s chloupky, pokud chceme být dokonalé v každém okamžiku letních radovánek! Hodiny a hodiny trávené v koupelně se strojkem v ruce? Tomu může být konec! Využij slevy dnes a kup si trvalou epilaci ve Studiu Perfect Body.

Hladká vždy a všude

Jsi otrávená neustálým bojem s chloupky?

Co skrývá exkluzivní balíček?

Pokud využiješ slevy Praha, tak za pouhých 2749Kč, což je 6% z původní ceny 45000Kč, si můžeš dopřát 5 návštěv (procedur) u profesionálního, vyškoleného personálu špičkového kosmeticko-estetického Studia Perfect Body. Výsledný efekt trvalé epilace je až 95% redukce ochlupení. Ve studiu se používá nejúčinnější přístroj a metoda v současnosti IPL, což je zkratka pro intenzivní pulsní světlo, které využívá přístroj nejvyšší kvality NannoLight.

Něco málo o IPL

Patříš mezi citlivky na bolest a máš strach z možného popálení, či anestézie, která je při některých obdobných zákrocích nutná? V tomto případě je pro tebe metoda IPL pro trvalou epilaci ideální, patří totiž do skupiny neinvazivních metod. Jediné, co byste mohli cítit je slabé štípnutí, navíc je to rychlovka. Jedno ošetření trvá maximálně 30 minut. Přistroj pracuje na principu převodu intenzivního světla na tepelnou energii. Intenzivní světelný impuls se zaměří v tkáni na místečka obsahující barvivo (melanin, hemoglobin, oxyhemoglobin) a zničí tyto cílové chromozomy bez porušení okolní tkáně. Proto je možné, po trvalé epilaci ihned odejít, nalíčit se a opět vplout do každodenního rytmu. Aby byl výsledek dokonalý, je třeba ošetření 4x až 6x opakovat po 4 až 8 týdnech. Pokud tvá pleť není úplně dokonalá a kazí ji mimo chloupků akné, rozšířené červené žilky, nebo pigmentové skvrny? Máme dobrou zprávu, IPL ti pomůže i s tímto problémem.

Poděl se o dokonalost

Máš strach jít do toho sama? Zkus ukecat svého miláčka a využijte slevy v Praze a kupte si trvalou epilaci společně. Tato metoda je univerzální a tedy ideální i pro muže, kteří jsou „in“ a starají se o sebe. Nebo chceš udělat radost svojí mamině, myslím, že by to byl skvělý dárek třeba k narozeninám, navíc IPL se používá i na omlazení pleti.

Hladká vždy a všude

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář