Zvládnout líčení na jedničku chce praxi, pevnou ruku a dostatek času. Pokud dává ženám během zkrášlování něco zabrat, jsou to vždy oční stíny. Docílit uhrančivého kukuč není procházka růžovou zahradou, protože naše oči jsou přece ta část obličeje, kterou na nás muži tak často obdivují. Už jen zvolení správných odstínů bývá pěkný oříšek.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Zvládnout líčení na jedničku chce praxi, pevnou ruku a dostatek času. Pokud dává ženám během zkrášlování něco zabrat, jsou to vždy oční stíny. Docílit uhrančivého kukuč není procházka růžovou zahradou, protože naše oči jsou přece ta část obličeje, kterou na nás muži tak často obdivují. Už jen zvolení správných odstínů bývá pěkný oříšek. A řešení? Objevila jsem instantní oční stíny!

Dokonalé oční stíny pro každou příležitost můžeš mít během několika sekund. Stačí vědět jak na to!

Dokonalé oční stíny pro každou příležitost můžeš mít během několika sekund. Stačí vědět jak na to!

Líčení je najednou brnkačka!

Nanášení očních stínů je nezřídka komplikovaná a v neposlední řadě časově náročná záležitost. Pokud ani ty nechceš patřit k těm, které před zrcadlem ztrácejí čas snahou o dosažení dokonalého looku, určitě tě zaujme vychytaná novinka na trhu kosmetiky. Instantní oční stíny Eye Majic přináší osvěžující přístup k věci, kvalitu a širokou nabídkou odstínů. Jednoduché nanášení bez nutnosti používat běžné líčící prostředky katapultuje líčení očí do zcela jiné dimenze. Nanášení trvá méně než 10 sekund! Výsledkem je atraktivní make-up pro každou příležitost. Eye Majic s sebou můžeš vzít na párty, schůzku či do společnosti. Možnostem využití se meze nekladou! Aplikátor se díky praktickým rozměrům vejde do každé kabelky.

Jak na dokonalé oční stíny?

Při každém použití Eye Majic si můžeš být jistá perfektním výsledkem. V nabídce instantních očních stínů najdeš odstíny odpovídající aktuálním trendům, se kterými budeš středem pozornosti. Kouzelný vynález jménem Eey Majic je pochopitelně patentovaný. Originál seženeš nejlevněji pouze v oficiálním e-shopu. Napodobeniny zdaleka nedosahují takové kvality a výsledek nestojí za nic. Navíc vydrží pouze pár hodin. O to víc se nechce věřit, že aplikace Eye Majic je tak jednoduchá. Stačí přiložit aplikátor na víčko, stáhnout ho směrem od středu obličeje a v případě potřeby jeho druhou stranou doladit poslední detaily. Dokonalý oční make-up, jenž s tebou bude držet tempo klidně i celý den, je na světě!

Pro každý typ očí

Eye Majic má oproti běžnému líčení mnoho výhod, které oceníš nejen během příprav na rande. Nanášení očních stínů ještě nikdy nebylo tak snadné, zábavné a inovativní. Během chvilky můžeš svůdně mrkat na každého, kdo dokáže ocenit profesionální look. Pokud stejně jako já toužíš po kráse bez námahy, představují pro tebe instantní oční stíny vhodného kandidáta na titul kosmetická revoluce roku!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Sára

  Prosím jak se jmenuje to co čím té vietnamce dře ty oči takovéto bílé,kde to koupím

 • Sandruška

  Adéla A.: Originál seženeš jen na netu na http://www.eye-majic.cz a pokud si soutěžila tady na webu o Eye Majic, tak když zadáš do pole slevový kupón “kamoska.cz”, tak máš 15% slevu.

 • http://ade-el.blog.cz Adéla A.

  Ahoj. Můžu se zeptat. Jde to koupit jenom na internetu nebo i v kamenném obchodě?
  Děkuji za odpověď

 • http://www.eye-majic.cz Eye Majic

  @monnica : Výdrž je až 12 hodin. Použitý materiál při výrobě Eye Majic je velice vysoké kvality. Ty stíny netvoří linky a pot s nimi taky velmi dlouhou dobu nehne. Na takových 8 hodin jsou bez problémů, pak se musí v případě potřeby předělat, ale to už je dosti individuální záležitost. Snad jsem pomohl.

  Kdyby jste kdokoliv měl další dotazy, navštivte naší facebook stránku (eye-majic.cz), kde je otevřená diskuse na podobná témata. Určitě Vám další příznivci této kosmetiky, její uživatelé, nebo my, velmi rychle odpoví na všechny možné dotazy.

 • m.monnica

  Pro mě novinka. Nevíte, jak přesně dlouho vydrží? Většina stínů ze mě sleze totiž tak za čtyři hodiny…

 • http://www.eye-majic.cz Eye Majic

  Tlačit se na to moc nemusí, stačí to přidržet tak, aby aplikátor byl v cítitelném kontaktu s očním víčkem. Rozhodně to není bolestivé :)

 • Kris-krossiX

  přijde mi že se na to musí dost tlačit… tak jako tak ale před rande dobrý, třeba bych už nechodila tááááák pozdě :-) ))))

 • http://www.eye-majic.cz Eye Majic

  @Silva Co se týče tvarů a velikostí očí, zatím si nikdo nestěžoval. Ty aplikátory jsou vymyšlené tak, aby šly použít co nejvíc univerzálně.

  Eye Majic jsou velice rozšířeným produktem hlavně v Asii, přičemž asiaté mají úplně jiný tvar očí. I přesto je aplikátor stále stejný a má jen jednu velikost.

 • sylva.safrankova

  Líbí se mi moooc, akorát mám docela malá víčka, tak se bojím, aby na mě aplikátor nebyl moc velký… i když z obrázků se zdá, že to je univerzální….

 • http://www.eye-majic.cz Eye Majic

  Praktické jsou velice. Nějakou větší zručnost, nebo schopnost udělat si profi líčení očí má právě málokterá žena. Tyto stíny tento problém řeší, jelikož jejich nanesení je opravdu jednoduché. Na stránkách je i krátké instruktážní video v sekci eshop-návod.

  @Hanka : Jen obtiskovací to zatím není, ale má to k tomu velice blízko ;)

 • Early-klugh-91

  Presne tak, ale vypada to vazne dost prakticky… navic kdyz ja sama jsem takove nemehlo :-)

 • http://hankadoll.blog.cz/ Hanka Doll H.

  Připomíná mi to jeden film kde měly ženský male-up “na folii” a jen obtiskli na obličej:D