Mnoho dívek i žen má se svými nehty problémy. Mnohdy ani netuší, že existuje jedno velmi snadné, rychlé a v neposlední řadě atraktivní řešení.

Gelové nehty vypadají vždy pěkně

Běžná je lámavost nehtů, díky které ti nehty nenarostou do požadované a atraktivní délky a nejsou vůbec pevné. Také se mohou na nehtech tvořit bílé flíčky či vroubky. Přitom jsou krásné ruce a upravené nehty vizitkou každého a také trendem poslední doby. Dnes se snad každá druhá dívka pyšní dlouhými a pevnými nehty nalakovanými a ozdobenými nejrůznějšími kamínky, třpytkami apod. Většinou se však nejedná o nehty přírodní, ale gelové nehty. Právě ty zaručí, že tvé ruce budou vypadat vždy pěkně a elegantně.

Gelové nehty: Řešení problému

Nehtové studio lze vytvořit i doma

Ač jsou gelové nehty umělé, vypadají velice přirozeně a krásně, zejména pak pokud zvolíš decentní zdobení a lakování. Umělé nehty již nejsou výsadou žen, které mají času habaděj, dochází do kosmetického salónu každý týden a peníze pro ně nehrají roli. Každá dívka a žena dnes může mít upravené nehty, ať už zajde k manikérce nebo si pořídí své vlastní náčiní na modeláž nehtů. Pokud jsi alespoň trošku zručná, můžeš si tvořit gelové nehty klidně sama a tvé krásné nehtíky tě budou stát pár korun. Stačí, když si na začátku pořídíš kvalitní materiál a pomůcky pro modeláž nehtů. Ideální je sada na gelové nehty, která veškeré potřebné náčiní pro gelové nehty obsahuje. není ani moc drahá, stojí kolem dvou tisíc a to jsou peníze, které se ti rychle vrátí. S ní se velice rychle naučíš, jak si gelové nehty tvořit, i zdobit. Součástí sady je i návod, ale my ti už nyní poradíme, jak na to.

Postup krok za krokem

Gelové nehty se modelují na přírodní nehty, které musí být zkrácené, očištěné a odmaštěné. Nehty si zbrus pilníkem, opraš a odmasť. Pomocí dřevěného dřívka nebo kopýtka si zatlač kůžičku okolo nehtů. Poté si připrav tzv. nehtové tipy a lepidlo. Vyber správnou velikost umělého tipy a nalep na nehtíky. Až lepidlo ztvrdne, můžeš tipy zkrátit a upravit do libovolného tvaru. Nyní je potřeba nanést primer, který je základem pro UV gely. Ten musí také zaschnout. Následně přichází na řadu aplikace UV gelů. Štětečkem nanes na nehty UV gel ve slabé vrstvě a vlož pod UV lampu, kde gel vytvrdne. Nehty opět ještě vylešti, aby byly hladké. Můžeš přejít k aplikaci bílého či barevných gelů – buď pouze na špičku nehtu nebo na celý nehet. Do gelu lze přidat i zdobení, třeba třpytky. Opět se musí nehty vložit pod UV lampu. Poslední vrstva UV gelu je finální a nanáší se na celé nehty. Jakmile gel pod UV lampou vytvrdne, očisti nehty lihovým čističem a můžeš se pustit do posledních úprav. Jemným pilníkem si zbrus hrany, aby byly hladké. Nakonec si můžeš ještě nehty jakkoli dozdobit, existuje spousta zdobení na nehty, takže záleží na tvé fantazie, co si na své nehtíky naneseš.

Nail art

Jak už bylo zmíněno, celý postup tvorby gelových nehtů je součástí sady na gelové nehty, takže kdykoli si nebudeš vědět rady, můžeš do něj nakouknout. Ze začátku to chce čas a trpělivost. Výsledný efekt však stojí za to a ty si budeš moci udělat nové a jiné nehty kdykoli budeš mít chuť.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Eva

    Pro domácí modeláž je skvělý eshop http://www.rajnehtu.cz/ , který má velký výběr všech pomůcek a i celé sety.