Již tutot sobotu 4. října se od 20:00 koná v Clarion Congress Hotelu Praha finále v pořadí pátého ročníku soutěže krásy Miss Face. Na co se můžeš těšit?

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Galavečer finále Miss Face 2014 se rychle blíží

Nejen krásné tváře, ale i dobré skutky

Hned v několika disciplínách se utká deset krásných dívek, kterým se podařilo přes castingy po celé ČR a pražské semifinále probojovat až na finálové molo. Jak již bývá u Miss Face tradicí, vybraná částka ze vstupného a darů poputuje na charitu. Miss Face stejně jako v minulém roce s Českou neonatologickou společností, která se stará o předčasně narozené děti.

O jaké tituly se bojuje?

Z finále vzejdou celkem čtyři vítězky, které si odnesou titul Miss Face 2014, 1. vícemiss Miss Face 2014, 2. vícemiss Miss Face 2014 a Miss Face Internet 2014. Titul Miss Face Internet volí veřejnost hlasováním na webových stránkách soutěže. Ostatní tituly volí porota, která bude mít v letošním ročníku hvězdné složení: Eliška Bučková, Tereza Fajksová, Aneta Vignerová, Lucie Křížková-Váchová, Petr Vojnar, Thomas Kruchina, Inna Puhajková, Martin Gardavský, Lucie Kovandová, Iveta Vítová, Zorka a Míra Hejdovi,Taťána Makarenko, Miss Face 2013 Šárka Karnetová a zástupci partnerů soutěže.

O zábavu bude postaráno

Celým programem provede Jitka Válková a Jakub Kohák. Vystoupí Martina Pártlová, finalisté X factoru Ricco & Claudia, Eliška Bučková a mistryně ČR v pole dance Lucie Šimková.

Vstupné ve výši 199 Kč k zakoupení hodinu před začátkem finále v místě konání. Celý výtěžek putuje na podporu neonatologie.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář