Zapomeň už konečně na nudné fashion dárky, které nikoho nezaujmou. Sehnat totiž opravdu originální kousky oblečení, které mají nápad a vtip, je v dnešní době problém. Určitě ani ty nejsi zastáncem šedé módy bez trošky zajímavého nápadu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Zapomeň už konečně na nudné fashion dárky, které nikoho nezaujmou. Sehnat totiž opravdu originální kousky oblečení, které mají nápad a vtip, je v dnešní době problém. Určitě ani ty nejsi zastáncem šedé módy bez trošky zajímavého nápadu. Kde ale hledat stovky triček, mikin a spodního prádla s vtipným potiskem? Originální dárek pro tvé milované či známé je na světě! Přesvědč se o tom, že i oblečením lze udělat radost a zaručeně pobavit okolí.

Originální a zábavná móda zaujme na první pohled. Pobav sebe a potěš zajímavým dárkem své okolí.

Originální a zábavná móda zaujme na první pohled. Pobav sebe a potěš zajímavým dárkem své okolí.

Originál, který nenahradíš!

Nikdo nemá rád, když na ulici potká někoho ve stejném outfitu. Sehnat opravdu originální a jedinečný kousek je s rozmachem levných obchodních řetězců a velkých módních značek docela problém. Pokud máš navíc smysl pro humor, určitě ti neuniklo, že motivy na běžných svršcích nejsou moc kvalitní a v neposlední řadě jsou i dost nudné. A řešení? Obrať se na specialisty na živou módu! Trikoshop Bastard.cz funguje spolehlivě již čtvrtým rokem. Nabízí mnoho nevšedních a jinde nevídaných triček, mikin a spodního prádla s vtipným potiskem. Motivy na trička či mikiny neustále přibývají, takže si můžeš být jistá tím, že v obchodě najdeš vždy nějakou novinku.

Zoubková víla

Zoubková víla

Hračky

Hračky

Da Vinci Teddy

Da Vinci Teddy

Legrace na oblečení

Smysl pro humor a smysl pro trendy máme nastavený každý individuálně. To však vždy pohodlně řeší široká nabídka a tempo, s nímž přirůstá množství neokoukaných motivů. Věcičky z Bastard.cz jsou určeny pro mladé, bez problémů tu však najdeš dárek i pro mamku či tátu. Důraz je kladen na vtipnost a originalitu potisku. Poštovné je senzačních 39 Kč při platbě převodem nebo 69 Kč při platbě na dobírku. Doručení zboží je do druhého pracovního dne od objednání. Můžete si být jisti, že funny tričkem uděláš všem blízkým radost. Kompletní nabídku triček, mikin a spodního prádla s potiskem najdeš na www.bastard.cz. Užij si komfortní nakupování, u kterého neprohloupíš.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář