Špetka francouzské kultury a elegance s dávkou originálního designu dokáže dokonale oživit jak šatník, tak interiér domácnosti. Čím je francouzský styl jedinečný a proč si ho pustit k tělu?

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Francouzský styl si zamiluje šatník i domácnost!

Šarm, který dokáže zamotat hlavu

Není zrovna velkým překvapením, že právě ve Francii najdeme celou řadu univerzit zaměřených na studium módního návrhářství, navrhování šperků a doplňků, umění a třeba i výrobu parfémů. Francouzský styl je synonymem šarmu, dokáže překvapit jednoduchostí a má až magickou přitažlivost. Často mu nechybí hravost, smysl pro romantiku a lehkost bytí, jindy zaskočí něžnou rozmařilostí. Každopádně ho lze vždy identifikovat a je lehké se do něj zamilovat, ostatně stejně jako do samotné Francie. To je právě ten důvod, proč jsem se rozhodla na francouzský styl podívat detailněji a přinést dávku inspirace.

Když doplněk není pouze doplněk

Označení módní doplněk působí ve spojení s francouzským stylem přinejmenším zvláštně, protože dokáže mnohem víc než jen doplňovat celkový styl. Stává se středem pozornosti, krásným detailem a oživením libovolného outfitu. Důkazem jsou nápadité tašky Dlp Paris. Barevné motivy na kabelkách rozdávají radost, tašky zase lákají vyrazit na dlouhý nákup.


Kabelka Kossa Happy Girls – www.ohlala-eshop.cz


Taška na nákup SEVE P*** de courses – www.ohlala-eshop.cz

Taška ve francouzském stylu je skvělou náhradou nevzhledné igelitky. Prostor na nákup a všechny nezbytnosti poskytují také nádherné tašky tašky Decodelire. Motivy vás přenesou až k Eiffelovce.


Taška mode Passion – www.ohlala-eshop.cz

Myslíte si, že nákupní tašky na kolečkách jsou určeny pouze starším ročníkům? Tašky na kolečkách ve francouzském stylu vás velmi rychle vyvedou z omylu. Praktická konstrukce se hodí pro větší nákupy a nenechá vás na holičkých ani v momentě, kdy máte velký nákup na nedělní oběd.


Taška na kolečkách Wonderful market DLP Paris – www.ohlala-eshop.cz

Radost pro šperkovnici

Další slabostí milovnic stylu je vedle kabelek také bižuterie. Jediný pohled na originální náušnice od francouzské značky Decodelire Paris přesvědčí o krásách retro stylu. Kombinace výrazných barev a krásných motivů umí vykouzlit úsměv.

Osvěžení interiéru

Naše domovy jsou odrazem toho, jaký máme vkus. Interiér umožňuje vyjadřovat naše nápady a už jen maličkosti přináší často velké změny. Takové plechové dózy do kuchyně jsou nejen praktické (hodí se na uschování cukru, kávy, sušenek, těstovin…), ale také krásné.

Proč však zůstávat pouze v kuchyni, i ostatní místnosti si zaslouží francouzský šarm. Oblíbenou místností žen je koupelna. Tu také mohou oživit plechové dózy, o hygienické potřeby se zase s radostí postará kapsa s přihrádkami. Doplňky do koupelny jsou osvěžujícím prvkem a nezapomínají ani na praktickou stránku.

Líbí se vám francouzský styl?

Všechny výše představené skvosty zakoupíte na stránkách obchodu Ohlala-eshop.cz, který přináší originální francouzské doplňky a další produkty francouzského designu. Do 7. července 2016 probíhá akce, díky které máte možnost získat 30% slevu na nákup.

Chcete dopravu zdarma? Zadejte kód kamoska u objednávky do políčka slevového kuponu.

Užij si kreativitu designerů a jedinečnost, který francouzský styl prezentuje. Nádherné doplňky máte nyní na dosah. Netřeba zmiňovat, že mnoho z nich jsou ideálním tipem na dárek pro někoho blízkého.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • kristýna ryglová

    Doplňky vypadají zajímavě. Škoda, že se nám to do bytu nehodí. Interiér máme zařízený nově díky http://www.pwinterier.cz/ , který nám ho celý navrhl. Interiér máme zaměřený na přírodní motivy.

  • Alík

    Článek je moc zajímávý. Budu se jím inspirovat.