Chodíš do posilovny s cílem vypracovat se k dokonalé postavě? Kromě promyšleného tréninkového plánu bys neměla zapomína ani na styl!

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Fitness a image? Dostaň se do formy a vrhni se na dřepy ve stylových legínách!

Fitness není jen dočasný trend

Přijde ti, že v poslední době chodí do posilovny snad každý? Něco na tom bude, z fitness se stal velký módní trend, kterému je však zapotřebí umět nakouknout pod povrch. Teprve až tehdy se z něj stává životný styl, díky kterému můžeš dlouhodobě pracovat nejen na kráse postavy, ale také na celkovém zdraví a rozvoji osobnosti. Již dávno neplatí, že ženám je v posilovně vyhrazena pouze kardio zóna s rotopedy a běžeckými pásy. Cíl odstranit tuky a vybudovat svaly se nikdy neobejde bez železa, tvrdého tréninku, vhodné sportovní výživy a motivace. Aby tě posilovna bavila, je zapotřebí si jako žena dělat radost a i mezi činky vyrážet se zdravým sebevědomím. V tom ti může výrazně pomoci sportovní oblečení a určitě není těžké shodnout se na tom, že aktuálním hitem jsou praktické a stylové legíny. Jaké jsou nyní v kurzu? Nech se inspirovat!

Legíny do posilovny patří!

Stylové fitness legíny jsou skvělým společníkem pro všechny ty náročné série dřepů, výpadů a dalších cviků, které děláme, protože chceme mít pevný a krásný zadeček. Při jejich výběru rozhodně nepřehlížej pestré vzory, jsou moderní a na pohled velmi atraktivní. Já jsem vybrala z nabídky kvalitních fitness legín na stránkách obchodu GymRrat.cz hned několik kousků, které patří mezi moje žhavé favority. Hnední prvním tipem jsou pohodlné legíny Bas Bleu se širokou gumou.

Do podobného stylu jsou laděny i další legíny Bas Bleu, které velmi moderně kombinují odstíny modré a vytváří tak nápaditý design.

Zeštíhlující efekt a za mě absolutně dokonalý vzhled v podobě geometrických tvarů v trendy barvách přináší legíny značky FAKE. Jsou sexy, jsou provokativní!

Další variaci geometrických tvarů a žhavého vzhledu přináší také další model legín FAKE, tentokrát v bílé s modrými tvary. Takové legíny se hodí nejen do posilovny, ale také pro každodenní nošení.

Výběr si dovolím uzavřít značkou Nebbia, která je takovou instagramovou superhvězdou a velmi populární výbavou všech fitnessek. Bláznivé legíny s energickým designem z pevného materiálu tě pořádně nakopnou.

S dalším tréninkem další radost

Zaujaly tě legíny a přemýšlíš nad tím, jak by se ti v nich cvičilo? Udělej si radost, všechny výše představené modely najdeš na stránkách zmíněného obchodu GymRrat.cz, kde na tebe čeká také sportovní výživa. Pak už ti nic nebrání se do tréninku pořádně opřít a opět se o krok přiblížit vysněné postavě.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář