Nevíš už, čím bys oživila svůj stávající šatník? Možná ti pomůže novinka v oblasti doplňků – falešný límeček, který snadno oblečeš i sundáš. Můžeš ho kombinovat s oblečením a nezruinuje tě.

avatar

Lucie Drahošová
Obyčejně neobyčejná milovnice zmrzliny, internetu, žurnalistiky a hlavně života.

Falešné límečky se u nás aktuálně dostávají zpátky do módy a první reakce jsou poměrně rozpačité. Na jednu stranu sice může zajímavý límeček oživit jinak nevýrazné tričko, top či svetřík a u mnohých z nich třeba ani nepoznáš, že k danému kousku oblečení původně nepatří. Na druhou stranu se rozmáhá trend nošení límečků k tílkům s velkými výstřihy, kde límeček figuruje spíše jako obojek mnohdy bizarního tvaru nebo zdobení. Touto variantou můžeš snadno upoutat pozornost, ovšem o nějaké míře stylovosti se občas skutečně nedá mluvit.

Varianty nošení falešného límečku
Falešný límeček se může tvářit jako ten pravý, ale taky nemusí
zdroj: 365hangers.com

Límečky jsou všech možných tvarů a především designu, kdy najdeš límečky s perličkami či korálky, krajkami, pletené límečky, džínové, sametové, s mašlemi, flitry, zdobené knoflíky, vyšíváním a kdo ví čím ještě. Koupit je můžeš na některém ze zahraničních webů, většinou pod názvem „detachable collar“.

Falešné límečky
Jaký z těchto falešných límečků tě zaujal?
zdroj: 2.bp.blogspot.com

Případně si nějaký originální model můžeš zkusit vyrobit i sama. Při využití staré nepotřebné košile je to více než hračka, sleduj:

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář