Kolekce pro zimu 2013/2014 nám nabízí především tzv. parky, a to v odstínech khaki, béžově a černé. Najdi si proto, jiný typ bundy, se kterou se budeš odlišná od ostatních slečen.

avatar

Linda Machová
Ráda píše o módě, které se také věnuje.

Vybrala jsem pro tebe originální zimní bundy, které se drží aktuálních trendů a rozhodně v hromadě módních stylů jen tak nezapadnou.

Parka

Parka sice stylová, ale má ji každá druhá slečna. Proto ti moc nedoporučuji si ji pořizovat. V případě, že se ti tolik libí, na to aby ti nevadilo, že jednoduše splyneš s davem, si alespoň dávej pozor, na to jak moc je teplá. Rozhodně při výběru trvej na teplé podšívce, která se dá jednoduše odepnout.

Parka v béžové barvě
Parka s kapucí a kapsami v béžové barvě
zdroj: pullandbear.com

Oversize kabáty

Elegantní záležitost. Tyto kabáty nejsou zrovna nějak teplé, ale jsou krásné a hodí se nejen k obyčejným džínům, ale i k sukním nebo šatům. Tyto kabáty jsou většinou nadčasové, takže je vyplatí pořádná investice.

Oversize kabát
Oversize kabát červeno-černý
zdroj: zara.com

Prošívané bundy

Lehké bundy prošívané do kosočtverců jsou opět pohledem do historie. V 80. letech byly prošívané bundy na samé špičce a nyní slaví velký comeback. Nosí se spíše tmavší odstíny šedá, hnědá a černá. Prošívané nylonové bundy jsou opravdu lehké a do nejtužších mrazů není nejlepší volbou.

Prošívaná bundy
Prošívaná zimní bunda černá
zdroj: topshop.com

Kožené a džínové bundy s podšívkou

Klasický křivák, biker bundy i džínová bundy jsou trendy už od léta a budou se nás držet i nadále. Džínová bundy by měla vypadat, že je ti o číslo větší, aby působila správným street stylem. Stejně jako předchozí prošívané bundy ani tento styl není nejteplejší.

Biker bunda
Biker bunda s ovčí vlnou
zdroj: topshop.com

Rozhodně ne!

Pokud hledáš bundu, kterou chceš nosit do školy nebo do města, vyhýbej se obloukem buřtíkatým bundám a bundám na lyže. Ani lesklé bundy nejsou zrovna trendy pro letošní zimu. Tyto bundy se v žádném případě do města nehodí.

Zahřej se doplňky

Pokud se v trendech orientuješ, určitě už jsi zaregistrovala, že letošním doplňkem č. 1 jsou čepice. Pokud ne, nepochybuji o tom, že si je zamiluješ. Čepičky najdeš s nášivkami, cvočky a různě vyšitými ornamenty. Pozor si dej, na různá zvířecí ouška nebo nevhodně vulgární nápisy.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kubíkova Lůla Šebestová

    Tak co si teda mám oblíct do města až bude -20?