Ručně vyrobený dámský klobouk je vstupenkou do světa elegance a originality. Jak si vybrat ten pravý a proč si nechat vyrobit klobouček přímo na míru?

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Elegance a kvalita? Přesně to nabízí ručně vyráběné dámské klobouky!

Vzácnost v podobě důmyslného zpracování

Jsem přesvědčená o tom, že každá žena miluje oblečení a doplňky, díky kterým může lépe vyjádřit vlastní styl. Bohužel v poslední době je velmi složité najít něco opravdu kvalitního a v neposlední řadě originálního. Těžko říct, kde je chyba. Nicméně důkazem, že i dnešní doba nabízí prostor pro ruční výrobu a opravdu důmyslné zpracování, jsou dámské klobouky značky MiOl. Ty vznikají od roku 2012 pod rukama modistky Michaely Šonské. Už první pohled odhaluje, že koncept všech elegantních klobouků je založen na zajímavém designu, pečlivě vybraných materiálech a hravém stylu.

Klobouk

Zimní a letní kolekce

Materiál klobouků je vhodné vybírat podle ročního období, přičemž Michaela ručně vyrábí kolekce pro podzim/zimu a jaro/léto. Zimní klobouky jsou plstěné z králičí srsti a již na pohled přímo lákají k tomu, aby oživily jinak často nudnou zimní módu. V případě zájmu si také můžeš nechat vyrobit klobouk přímo na míru. Sama se rozhodneš, jaké barva, materiál a tvar k tobě nejlépe sedí. To se hodí především na nejrůznější společenské akce. Dámský klobouk si můžeš případně také zapůjčit v půjčovně společenských klobouků. Vybírat můžeš z široké řady kloboučků, ale pozor – je velmi snadné se do některého z nich zamilovat!

Klobouk

Pro radost z originality

Říkáš si, že nejsi žádná vévodkyně, abys nosila dámský klobouk každý den? Tak to se pleteš, vybrat si můžeš dokonce i klobouk pro každodenní nošení. Je však pravda, že některé modely se doopravdy hodí pouze někdy. O to vzácnější však budou chvilky, během kterých ti propůjčí nevídanou eleganci. Co třeba svatby, večírky a firemní akce? Neváhej se při výběru vhodného klobouku obrátit přímo na MiOl a nech si poradit. Případně si rovnou můžeš vyzkoušet, v jakém typu se cítíš nejlépe. Nezapomeň také značku MiOl sledovat na Facebooku a Instagramu. Je to skvělá módní inspirace, které není nikdy dost!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář