Jdete ulicí a otočíte se za sebevědomě vyhlížející a elegantní ženou. Je oblečená podle poslední módy, má dokonalou pleť a perfektně učesané vlasy. V tu chvíli se cítíte neupravená, nežádoucí a ztracená v pouliční šedi. STOP! Můžete to změnit ještě dnes.

Víte, že žádná modelka není dokonalá? Jenže velmi dobře umí skrýt nedostatek a ukázat přednosti. A rozhodně to není o úpravách ve photoshopu. Ani vy už nemusíte tápat, co udělat s malými prsy, jak zakrýt velká stehna, jak najít svůj vlastní styl a stát se krásnou ženou, za kterou se na ulici také otáčejí.

E-book Jak vypadat dobře ZDARMA

Proč módní e-book?

E-book Jak vypadat dobře vznikl na základě zkušeností s provozem módního blogu Mary-moda.cz a e-shopu Mary-fashion.cz. Někdy se prostě hodí mít všechny důležité informace o módě pohromadě.

„Módou se zabýváme dlouhodobě, s klientkami samozřejmě občas přijde řeč i na to, jak vypadat dobře. Proto jsme se rozhodli vytvořit e-book o módě, který mohou mít vždy při sobě a listovat v něm podle potřeby,“ uvedla ke vzniku nového e-booku o módě Marie Rozsypálková z obchodu Mary-fashion.cz.

Jak již napovídá název e-booku Jak vypadat dobře, leitmotivem jsou nejrůznější návody, rady a tipy, jak se stát elegantní, šarmantní a prostě okouzlující ženou či dívkou. Nejde přitom jen o módu a módní styl. „Důležitá je celková vizáž, proto se e-book věnuje také otázce účesů, líčení nebo péči o pleť,“ dodala Marie Rozsypálková.

O čem se v e-booku píše?

  • Ukážeme vám, jak si vybrat módní a stylové oblečení, které podtrhne vaši osobnost.
  • Dozvíte se, jak nakombinovat si svůj vlastní styl a vystoupit ze šedivého davu.
  • Prozradíme vám triky v oblékání – jak zvýraznit nebo potlačit ženské partie (prsa, pas, boky, zadeček…)
  • Ukážeme, jak se starat o pleť a naučíme vás základní triky v líčení pro běžné nošení i významné události.
  • Podíváme se na tok, jak správné pečovat o vlasy a připravili jsme pro vás i několik jednoduchých účesů pro běžné i slavnostní nošení.

Pamatujte při tom na to, že móda a módní styl je i o tom „umět je nosit“. Léto je přitom doba, která je otevřená nejrůznějším experimentům, kdy jsme pozitivně naladěny a lépe se nám mění zažité vzorce. Prostě ideální čas na to změnit svůj styl. S novým průvodcem módou Jak vypadat dobře to rozhodně zvládnete. A nezapomeňte, že žhavé módní trendy najdete v e-shopu s oblečením Mary-fashion.cz – s nimi bude vaše proměna hračka.

Jak e-book o módě získat?

Je to více než jednoduché. Stačí si e-book jednoduše stáhnout. Na webu mary-moda.cz naleznete okno, kde napíšete svoji e-mailovou adresu a e-book Vám je v zápětí zaslán na zadaný e-mail, případně si o e-book napište, a to na e-mailovou adresu info@mary-fashion.cz. Abychom vám usnadnili práci. Připravili jsme pro vás i text. Takže můžete jen kopírovat :-)

  • E-mail: info@mary-fashion.cz
  • Předmět: E-book Jak vypadat dobře
  • Text: Dobrý den, prosím o zaslání e-booku Jak vypadat dobře na moji e-mailovou adresu. S pozdravem XXX (budeme rádi, když místo křížků doplníte své jméno).

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář