Již tento pátek startuje 5. ročník soutěže krásy Miss Face, jehož hlavním partnerem je náš portál. Přinášíme bližší informace o castingu a celé soutěži!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Miss Face 2014

Půvab a sympatie

Soutěž krásy Miss Face byla založena v roce 2010 se záměrem uspořádat v České republice soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let, ve které nerozhodují jen výška a míry, ale především půvab a sympatie. Soutěže se mohou zúčastnit dívky v uvedeném věkovém rozmezí s českým či slovenským občanstvím. Soutěž je otevřena i pro dívky jiných občanství, podmínkou je však trvalý pobyt na území České a Slovenské republiky.

Krásné tváře pomáhají

Již od svého založení je nezbytnou součástí celé soutěže charitativní aspekt, který byl vetknut i do sloganu Miss Face „Krásné tváře pomáhají“. Stejně jako v ročníku 2013 bude i v letošním roce podpořena Česká neonatologická společnost.

Celý ročník startuje 18. dubna pražským castingem v Music Clubu Theatro od 20:00. Pro účast na castingu musí být dívky registrovány na www.missface.cz v sekci registrace. Na casting musí mít dívky povinně s sebou boty na podpatku, dvoudílné plavky a tmavé jeansy.

V porotě pražského castingu zasedne Romana Pavelková, Karolína Krezlová, Taťána Makarenko a další. Moderátorem castingu je Petr Vojnar. Těšíme se na setkání s Vámi.

Miss Face 2014

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář