Džínů není nikdy dost, to je zcela jasné. Koukni se na nejnovější džínové trendy pro rok 2013 a honem na nákupy.

avatar

Linda Machová
Ráda píše o módě, které se také věnuje.

Džíny jsou stavebním kamen tvého šatníku. V dnešní době si je můžeš dovolit ke každé příležitosti. Než vyrazíš nakupovat, pamatuj si, že ti musí přesně sedět. Pozornost věnuj především pevným džínům, které ti vytvarují zadek.

Jogg jeans pro milovnice tepláků

Jogg jeans jsou nyní 100% největším trendem. Jsou elegantní a pohodlné. Jejich střih je velmi podobný boyfriendovým džínům, proto se hodí v podstatě ke všemu. Takové kalhoty se ti prostě v šatníku nemůžou ztratit. Pokud k nim nakombinuješ něco třpytivého, máš ideální outfit na párty. Kombinace jogg jeans, bavlněného trika s converskami nebo balerínami pak bude přímo ideální do školy. Jogg jeans se k tobě budou nejvíce hodit v případě, že jsi vyšší postavy.

Jogg jeans
Skvělý outfit na párty
zdroj: diesel.com

Classic skinny jeans

Ačkoli jsou skinny všem již dobře známé a nejsou až tak horku novinkou na našem trhu, budou se i přesto objevovat v současných trendech. Výběr bude rozmanitý, proto se na něj co nejvíce soustřeď. Jestliže máš pár špíčků, raději investuj do jiného střihu. K takto úzkým džínům se hodí volnější tričko. Skinny se pak hodí k jakýmkoli tvarům i velikostem postavy.

Barevné skinny jeans
Barevné skinny kombinuj s jednoduchými tričky
zdroj: weheartit.com

Zdobené džíny

Pro letošek budou letět i zdobené džíny s potisky i jinými ozdobami. A právě takový kousek bys měla v šatníku jednoznačně mít. Přeci vždycky nemusíš mít jen jednoduché střihy bez ozdob. Rozhodně se ale vyhni vyšívání a flitrům, které zdobí vnitřní stranu stehen a zadek. A komu budou tyto džíny nejvíce ladit? Především slečnám s chlapeckou postavou.

Zdobené džíny
Vyhni se zdobení na zadku a stehnech
zdroj: zara.com

Zdobené džíny
Zdobená kolena jsou ideální
zdroj: zara.com

Boyfriend jeans

Boyfriend džíny jsou nejen uvolněné, elegantní, praktické, ale hlavně trendy. Pokud máš menší postavu, raději si takové džíny nepořizuj a investuj třeba do skinnů. Dobře vypadají, když si vyhrneš nohavice a vezmeš botami s podpatkem. Nejvíce ti budou sedět, pokud jsi vysoké a sportovní postavy.

Distressed jeans boyfriend střihu
Boyfriend džíny vypadají nejlépe s botami na podpatku
zdroj: cashmereinstyle.com

Distressed jeans

Otrhané džíny jsou tu ve své podstatě každou sezónu. Vždy budou mít mnoho odpůrců, ale léto 2013 jim dává jednoznačně zelenou. Nemusíš nutně utrácet tisíce za návrhářem vytvoření díry, stačí ti k tomu jen struhadlo a tvrdý povrch. Šiknout se ti pak budou nejvíce, pokud máš drobnou nebo atletickou postavu.

Distressed jeans
Distressed džíny boyfiend střihu
zdroj: cashmereinstyle.com

Voskované dříny

Voskované džíny jsou nejžhavějším trendem. Tyto džíny pro tebe mohou být ale opravdu velkým nepřítelem a to proto, že i z té nejhubenější nožky dokážou tvarovat pěknou baculku. Proto se hodí spíše pro opravdu štíhlé postavy.

Voskované džíny
Voskované džíny jsou dostupné v mnoha barvách
zdroj: weheartit.com

Květinové džíny

Květinový vzor je prostě nestárnoucí a návrháři se ho jen tak nevzdají. Proto si i ty na léto pořiď jedny džíny s květinovým vzorem. Nejlépe je kombinuj k trikům v pastelových barvách. A co je potěšující, že se hodí pro všechny postavy.

Džíny s květinovým vzorem
Květinové džíny nikdy nezestárnou
zdroj: boguslavskysisters.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • zoeleoy

    Ashley! Ona vypadá úžasně ve všem, moje nejoblíbenější a myslim že i nejlépe oblékaná herečka !