Zapomeň na nevzhledné kulichy a kousky oblečení, které za sebou mají nejednu krutou zimu. Díky posledním kolekcím streetové a snowboardové módy se můžeš cítit šik a v pohodlí nejen na prkně.

Temple store

Ve stopách Kotka a Mádla

Zimní sporty jsou příjemným zpestřením zasněžené části roku a skvělým řešením, pokud se nechceš poraženě odevzdat tloustnutí před bednou. Kvalitní a designově vychytané snowboardy lákají ke zkrocení nejednoho prudkého svahu. Jestli tě prkno na první pohled zaujalo, je nejvhodnější doba si ho alespoň vyzkoušet. Možná tě samotnou překvapí, jak rychle se na něm dokážeš naučit. Při výběru bych rozhodně sázala na Burton snowboard či jiné ověřené značky, jenž ti mohou garantovat kvalitní materiály a zpracování. Pak už je jen na tobě, kdy se ve stopách snowboarďáků postavíš s nadšením na kopec.

Do ulic i prašanu stylově

Šup s tím do batohu

Jezdit s kabelkou v nadýchaném prašanu si může dovolit maximálně tak Andrea Verešová ve Špindlu. Pro tebe jsou tady značkové batohy, do kterých snadno schováš vše důležité od brýlí po termosku s pitím. Některé kousky mají navíc vychytaný systém pro uchycení boardu, za všechny můžu jmenovat například stylové batohy Dakine. Velikost batohu si můžeš snadno upravit prostřednictvím popruhů a nemusím snad už ani dodávat, že takový batoh nevyužiješ jen při sportu, ale také při povinných dávkách školního mučení. Do hromady kapes snadno schováš všechny učebnice a tvůj noťas bude jak v peřince.

Do ulic i prašanu stylově

Čas na pořádný refresh

Streetové a snowboardové oblečení je tady pro všechny pohodářky, které chtějí v zimě zůstat nejen v teple, ale také v souladu s módními trendy. Že je ten správný čas na oživené šatníku a zimní radovánky ti řekne nejen pohled z okna, ale třeba také dámské hodinky Rip Curl v bláznivých barvičkách. Přední značky ti přináší pro nadcházející sezónu pořádnou dávku novinek za fér ceny, a proto můžeš vyrazit do ulic i prašanu fakt stylově.

Do ulic i prašanu stylově

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář