Zázračné BB krémy s nevšedními účinky přebíjejí svou populárností klasické make-upy. Hydratace, výživa, obnova. Vše v jednom. Dopřeješ i ty své pleti trochu asijské péče?

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Neznáš ještě BB krémy?

Pokud dnes slyšíš o BB krémech poprvé, dalších pár řádků tě seznámí s nejznámějšími značkami, s BB krémem pro mladé dívky a s užitečnou sadou vzorečků pro seznámení s různými druhy tohoto typu produktu. Největší rozruch u nás s nabídkou těchto výrobků způsobil slovenský e-shop www.bbcreamshop.sk, který nabízí nejzvučnější značky, jako jsou Missha, Dr Jart+, Hanskin, BRTC a mnohé další. Já ti díky věnovaným produktům z tohoto e-shopu poskytnu mnoho zajímavých a užitečných informací.

Historie kosmetického hitu

BB krémy jsou jedny z nejvíce diskutovaných výrobků tohoto roku určené pro tvoji pleť. Jejich hlavním cílem je chránit a vyživovat pokožku a zároveň ji dopřát lehké krytí. V minulosti byly vynalezeny v Německu za dermatologickými účely pro pacienty, kteří podstoupili zákroky laserem. V současné době nejkvalitnější BB krémy pochází z Jižní Koreje a dnes tě pomocí recenzí seznámím s asijskou značkou Skin79.

Skin79 Lovely Girl BB Cream

První dnešní recenze se bude týkat BB krému určeného pro dívky ve věku 17-22 let od značky Skin 79 s názvem Lovely Girl. Toto 50 ml balení multifunkčního BB krému slibuje několik účinků pro tvoji pleť a já ti teď prozradím, zda se investice vyplatí, či nikoliv.

BB krém, který hydratuje a vyživí tvou pleť

1. Zachovává vlhkost pokožky po celý den

Jak už název napovídá, jedna z nejdůležitějších vlastností každého BB krému je vyživovat, hydratovat a obnovovat tvoji pleť. Tento krém tuto vlastnost naprosto splňuje. Pleť je po celý den vláčná a pružná, krém neucpává póry a je vhodný spíše pro sušší pokožku.

2. Zakrývá nedokonalosti pleti

Tento BB krém ti poskytne lehké krytí, jeho barva je béžová s odlesky do šeda, což je atribut, který bude vyhovovat spíše světlejším typům. Nicméně po nanesení krému počkej několik minut a BB krém se téměř ztotožní s barvou tvé pleti a celkově prozáří obličej. Silné akné tento BB krém nezakryje, proto pokud tímto problémem trpíš, sáhni spíše po kvalitním korektoru a make-upu, který ti poskytne dokonalejší krytí.

3. Je šetrný k pokožce

Podle složení obsahuje tento BB krém extrakty z moruše, měsíčku lékařského a dalších bylin, čím je šetrný k pokožce a redukuje začervenalá místa. Dále obsahuje tzv. pórovitý prášek, který kontroluje tvorbu mazu, pomáhá absorbovat mastnotu na povrchu pleti a tím se projevují jeho zmatňující účinky.

Vyzkoušej sadu 4 vzorků nebo krém pro mladé dívky
Vyzkoušej sadu 4 vzorků nebo krém pro mladé dívky

Tento BB krém bych doporučila všem, které mají světlou bezproblémovou suchou nebo smíšenou pleť. Jeho výdrž není nijak zázračná, avšak hydratační účinky stoprocentně splňuje. Pokud hledáš BB krém, který má hustší konzistenci a silné krytí, zabrouzdej v jiných vodách. Lovely Girl se hodí také jako podklad pro klasický make-up.

Krém má také jednu velkou nevýhodu a tou je balení. Jestliže plánuješ BB krém nosit v kosmetické taštičce a kabelce dej si pozor na vytékání. V případě, že se tuba jen trochu zmáčkne, polovinu krému budeš mít ve víčku, proto bych příště při výběru krému zvolila jiný aplikátor, například pumpičku. V neprospěch tohoto BB krému také hraje absence výběru jiných odstínu barev.

Vyzkoušej, který BB krém ze sady Black box ti sedne
Vyzkoušej, který BB krém ze sady Black Box ti sedne

Skin79 Mini BB Cream Set (Black Box)

Tato sada je vhodná k obeznámení se s účinky BB krémů obecně. Obsahuje 4 typy krémů:

- Hot Pink Super Plus – nezalézá do vrásek a pórů, nízká výdrž, šedo-béžový odstín.
- VIP Gold Super Plus – střední krytí, přirozená barva.
- Diamond The Prestige – nižší krytí, chrání před UV zářením, velká hydratace.
- Diamond Luminous Pearl – rozjasňující, velká hydratace, pro unavenou pleť.

BB krémy
Potřebuješ rozjasnit, ochránit nebo zakrýt nedoonalosti?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář