Pokud máš po letních koupačkách a prázdninovém slunci vlasy úplně krepaté a bez života, vyzkoušej brazilský keratin, který jim vrátí jejich zdraví. Jaký vybrat a jak ho správně doma aplikovat?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Daruj vlasům konečně krásu, je tady přírodní brazilský keratin

Vlásky jako provázky

Během léta si každý především užívá volna, což ale také znamená koupání v bazénech plných chlóru a vysušené vlasy od prahnoucího sluníčka. Je jistě chvályhodné, pokud ses o vlasy dobře starala, ale ne vždy se dá takový nápor zvládnout. A pokud i ty máš vlasy nyní zničené, bez života a roztřepené, měla bys jim dopřát pořádnou obnovovací kúru. Stejně tak pokud máš vlasy poničené od neustálého barvení. Zkus na ně použít brazilský keratin. V kosmetických salónech dáš za jeho aplikaci až několik tisíc, ale ty si ho klidně můžeš dopřát v teple svého domova. Pojď se podívat na jednotlivé přípravky, které opět uzdraví tvoje vlásky.

Než začneme – co je to brazilský keratin?

Je to přírodní látka, která se začala vyrábět v Brazílii v roce 2006. Jedná se o nechemický přípravek, který obsahuje keratin, který najdeš také ve struktuře svých vlasů. Jak vidíš, jedná se tedy o čistě přírodní látku, která opět navrací vlasům sílu a lesk. Kromě toho se využívá při žehlení a narovnávání vlasů.

Šampón jako základ

Pro tvoje vlasy je základním přípravkem šampón, k těm opravdu kvalitním patří BK Brazil Keratin Bio Volume shampoo. Ten se aplikuje naprosto stejně, jako ten normální, tj. na mokré vlasy, načež se spláchne. Produkt je ale velmi koncentrovaný, a proto stačí, když si ho dáš opravdu jen malé množství. Po pravidelném mytí se tvoje vlasy narovnají a oživí. Budou lesklé, hladké a jemné. Nespornou výhodou tohoto produktu také je, že je čistě BIO, což znamená, že je ohleduplný jak k tvým vlasům, tak k přírodě.

Pro krásu vlasů stačí pár kapek BK Brazil Keratin Bio Volume shampoo

Pro krásu vlasů stačí pár kapek BK Brazil Keratin Bio Volume shampoo

Před aplikací bys ještě měla svoje vlasy „očistit“ od mastnoty – k tomu je ideální očišťující šampón. Ten kromě mastnoty odstraní také minerální usazeniny z vlasů.

BK Brazil Keratin - Clarifying shampoo stačí nechat působit 10 minut

BK Brazil Keratin – Clarifying shampoo stačí nechat působit 10 minut

Jak vykouzlit lesk?

Po správném umytí je potřeba vlasy ošetřit kondicionérem. BK Brazil Keratin – Gold Conditioner je s přídavkem zlatých pigmentů, takže tvoje vlasy se budou lesknout jako zlaté vodopády. Tento přípravek velmi dobře regeneruje a oživuje přírodní zdraví tvých vlasů, které se jejich neustálým upravováním a barvením poškodilo. Nezapomeň ho ale alespoň dvě minuty nechat působit, jinak by tvoje snažení bylo k ničemu. Podobným produktem je kondicionér s omamnou vůní čokolády.

BK Brazil Keratin - Gold Conditioner má skvělý regenerační efekt

BK Brazil Keratin – Gold Conditioner má skvělý regenerační efekt

Tajný tip v podobě arganového oleje

Přípravkem BK Brazil Keratin – Argan Oil můžeš svoje vlasy doslova rozmazlovat. Arganový olej je dobrý především na vysušené a lámavé vlasy. Neměla bys ale zapomínat ani na zbytek svého těla – i o to totiž můžeš pečovat s tímto olejíčkem. Dá se totiž používat při koupeli místo pěny, čímž budeš hydratovat svoji pokožku, která potom bude krásně jemná. Pokud ale tvoje pokožka potřebuje péči hned teď, když po ruce není vana, olej se dá použít i přímo na pokožku – hlavně, pokud je třeba zarudlá, podrážděná nebo se loupe. A když se s ním budeš mazat, rozetři si ho rovnou i po rukách a nevynechej ani nehty, které se posílí a budou krásně zdravé.

Arganový olej je opravdu multifunkční prostředek

Arganový olej je opravdu multifunkční prostředek

Vlasy je zapotřebí rozmazlovat

I tvoje vlasy mohou být krásné, chce to jen, abys jim věnovala všechnu možnou péči a rozmazlovala je, co to půjde. Oni se ti potom jistě odmění zástupem obdivovatelů a obdivovatelek. Nenech tedy své fanoušky čekat a začni s regenerací vlasů hned dnes!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář