Léto je zpravidla jedním z nejradostnějších období, se kterým máme spojeny převážně pozitivní zážitky. Nastává čas oddechu a relaxace, školy se uzavírají, v práci přesedláváme neoficiálně na uvolněnější tempo a samozřejmě očekáváme vytouženou dovolenou.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Léto je zpravidla jedním z nejradostnějších období, se kterým máme spojeny převážně pozitivní zážitky. Nastává čas oddechu a relaxace, školy se uzavírají, v práci přesedláváme neoficiálně na uvolněnější tempo a samozřejmě očekáváme vytouženou dovolenou. Ať už strávíte vaše týdny odpočinku někde na koupališti či u rybníka, anebo jste se rozhodly objevovat nepoznané dálky, zajisté budete potřebovat některý z moderních kousků plavkového sortimentu. Dámské plavky v roce 2010 skýtají bohatou nabídku, v níž si vybere jistě každá z nás.

Pokud chceš u vody zazářit, nepodceň svůj výběr a neboj se vyzkoušet si více modelů přímo v obchodě.

Pokud chceš u vody zazářit, nepodceň svůj výběr a neboj se vyzkoušet si více modelů přímo v obchodě.

Trendy dámské plavky 2010

Jaké tedy jsou dámské plavky v roce 2010? Především velmi pestré, co se nejrůznějších modelů týče. Doba přeje individuálnosti, a proto se převážná část výrobců snaží uspokojit i ty nejnáročnější požadavky svých zákazníků. Výběr plavek je totiž přinejmenším stejně důležitý jako volba vaší dovolené. Chcete-li se cítit dobře a pohodlně, nemělo by přece žádný význam, abyste podcenila i ty nejmenší maličkosti, mezi něž výběr plavek bezesporu patří. Dámské plavky se již dávno nedělí pouze na plavky dvojdílné, čili bikiny, a plavky jednodílné. Ne, dámské plavky v roce 2010 jsou především záležitostí nápadu.

Bikiny, Monokiny, Tankiny

Některé z modelů dámských plavek mají sice poměrně dlouhou historii, ale své největší oblibě se těší teprve nyní. Zářným příkladem toho jsou plavky monokiny. Jako monokiny byly v minulosti označovány všechny jednodílné plavky, ale tak tomu již dávno není. Tyto neobyčejně sexy plavky se vyznačují rafinovanými střihy, které jednoznačně boří mýtus, že pouze bikini jsou plavkami pro ženy s perfektní postavou.

Dovolit si je však jistě nemůže každá z nás, a proto jsou zde plavky tankiny. Plavky tankiny 2010 přitom v žádném případě svým nositelkám ostudu neudělají – ba právě naopak. Kreativita a důvtip návrhářů plavek 2010 jsou tak neskutečné, že u vody rozhodně zazáříte. Tankiny jsou druhem plavek, který sestává ze dvou dílů, avšak vršek je mnohem nápaditější. Tyto plavky představují jakousi plavkovou verzi topu, které ženy oceňují z nejrozličnějších důvodů, včetně těch módních.

Změna je sice kořením života, avšak tradicí bychom neměli nijak opovrhovat. Když se podíváme na bikiny 2010, není pro to jediný důvod. Své si zde nalezne opravdu každá žena. Je libo klasická elegance, anebo sportovní, plážový model? Zajímají vás kroužky, proužky či vzory šelem? Toužíte po plavkách jednobarevných, ve kterých nejzřetelněji vynikne vaše krása? Dámské plavky pro rok 2010 vás jistojistě nadchnou.

Více na http://www.oplavkach.cz/.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář